1
18.09.2023, 13:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Cyberpunk 2077: Fanowski film pełnometrażowy jest już dostępny

Film na podstawie historii z Cyberpunka 2077 obejrzycie za darmo na YouTubie.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Już tylko tydzień dzieli nas od premiery jedynego rozszerzenia fabularnego do Cyberpunka 2077. Produkcja o podtytule Phantom Liberty wprowadzi wiele zmian, jednak części z nich będziemy mogli doświadczyć za sprawą aktualizacji 2.0, która otrzymała swój oficjalny zwiastun. Dla użytkowników PC przypominam o dodatkowym uzbrojeniu się w nowe podzespoły przed premierą Widma Wolności, ponieważ sami twórcy ostrzegają, że wraz z podniesieniem jakości oprawy graficznej wzrośnie także zasobożerność.

Społeczność wokół produkcji również nie próżnuje. Wczoraj na YouTubie opublikowano pełnometrażowy film w świecie Cyberpunka 2077. Historia opiera się na wszystkim, co mieliśmy okazję zobaczyć w głównej linii fabularnej produkcji, więc nie jest to żaden autorski scenariusz. Film w kreatywny sposób wykorzystuje wszelkie dialogi oraz sceny znane z gry, jednak nie wszystko wygląda jak kopia 1:1 z innym ustawieniem kamery. Dla przykładu część scen została przedstawiona w zupełnie innej scenerii. Sam nie jestem krytykiem filmowym, więc ocenę dzieła pozostawiam wam.

Na pewno trzeba docenić zaangażowanie i jakość całej pracy. Film stworzony został w jakości 4K60 z wykorzystaniem technologii Path Tracingu. Trwa on niecałe półtorej godziny, więc myślę, że warto dać mu szansę.

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów76

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane