2
30.11.2023, 13:45Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077 dostanie dużego patcha. CD Projekt Red zapowiada wersję 2.1

Już jutro CD Projekt Red zdradzi szczegóły aktualizacji 2.1 zmierzającej do Cyberpunka 2077.


Jakub „rajmund” Gańko

CD Projekt Red kontynuuje wsparcie dla Cyberpunka 2077 i wydanego ostatnio dodatku Phantom Liberty. Wszystko wskazuje na to, że po kilku pomniejszych aktualizacjach czeka nas nieco większy patch 2.1. Można to wywnioskować zarówno z nowego oznaczenia, jak i faktu, że twórcy zamierzają ogłosić wszystkie szczegóły na specjalnym streamie. Odbędzie się on już jutro, 1 grudnia, o godz. 16.00.

Na samego patcha poczekamy jednak chwilę dłużej: aktualizacja 2.1 trafi do gry dopiero 5 grudnia, czyli w dniu premiery zapowiedzianej niedawno edycji ultimate, w skład której wejdzie podstawowy Cyberpunk 2077 oraz dodatek Phantom Liberty. Niestety na razie zupełnie nie wiemy, czego się spodziewać: w tweecie jest jedynie mowa o „gorąco wyczekiwanych elementach rozgrywki”. Pamiętajmy jednak, że już przy aktualizacji 2.0 wyraźnie mówiono, że to ostatni tak duży pakiet nowości, więc nie ma co liczyć na cuda.

O wszystkim dowiemy się na jutrzejszej prezentacji, którą poprowadzą Alicja Kozera oraz Lilayah, dwie starsze menedżerki społeczności z CD Projektu Red. W streamie mają wziąć także udział Paweł Sasko, reżyser zadań w Cyberpunku 2077, oraz Monika Janowska, jego producentka.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1768

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze