12
6.03.2023, 17:56Lektura na 1 minutę
Wideo

Cities: Skylines 2 zapowiedziane! Po 8 latach i 50 DLC nadchodzi nowe

O Cities: Skylines 2 nie wiemy prawie nic poza jednym: grafika zostanie znacznie upiększona. Ale ufam twórcom.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Potwierdziły się plotki sprzed kilku dni. Podczas pokazu Paradox Announcement Showcase pokazano kontynuację kultowego już, ośmioletniego city buildera, który zrewolucjonizował gatunek – Cities: Skylines 2!

Co przyniesie Cities: Skylines 2? Skłamałbym, gdybym powiedział, że zwiastun rzuca na kolana – prerenderowany „not actual gameplay” sugeruje głównie, że twórcy zamierzą wynieść oprawę wizualną na następny poziom. Padają także buńczuczne stwierdzenia o „ponownym zrewolucjonizowaniu gatunku” oraz miłe zaskoczenie w postaci sugestii wprowadzenia pór roku. Resztę obiecanek-cacanek i efekciarstwa pokroju latania kamerą po hiperrealistycznych ulicach zagorzali fani city builderów znają na pamięć. A piszę to jako fan gry (teraz serii) do grobowej deski.

Cities: Skylines 2 zadebiutuje w 2023 na PC, XSX (i Game Passie!) oraz PS5.

Yay!


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze