16
27.06.2023, 07:00Lektura na 2 minuty

CD-Action jako… audiobook i ebook. Magazyn w nowych formach już w sprzedaży

Nasze czasopismo będziecie mogli teraz również przesłuchać lub czytać w wygodnej formie na komórce.


Witold Tłuchowski

Kolejny numer CD-Action, m.in. z recenzją Diablo IV (zapowiedź pełnej zawartości znajdziecie TUTAJ), trafił właśnie do kiosków oraz naszego sklepu, także w wersji PDF. Nie są to jednak jedyne sposoby, by zapoznać się z nowym wydaniem.

Wraz z Pulp Books przygotowaliśmy dla was pierwsze w historii kompletne wydanie cyfrowe CD-Action składające się z audiobooka, ebooka i pliku PDF, między którymi w razie potrzeby będzie można swobodnie przeskakiwać (np. gdybyście chcieli spojrzeć na screeny z recenzowanej gry). 

Nie ukrywamy, że jest to swego rodzaju eksperyment, dlatego też nie możemy doczekać się waszych uwag i opinii – w kwestii samej formy tekstów, doboru lektorów czy konkretnych rozwiązań technicznych.

CD-Action ebook, audiobook, PDF

CD-Action 03/2023 w takiej formie dostępne będzie od wtorku 27 czerwca w cenie 30 zł bezpośrednio w aplikacji PulpUp (do pobrania w Google Play oraz App Store), a w przyszłości także w naszym sklepie. Magazyn w wersji cyfrowej możecie nabyć po założeniu konta również TUTAJ. W prezencie otrzymali go też wszyscy aktywni prenumeratorzy, kod powinien czekać na mailu (w razie czego sprawdźcie folder Spam).

Z przyczyn technicznych w audiobooku może w dniu premiery brakować pojedynczych tekstów, powinny pojawić się one na serwerze w przeciągu kilkunastu godzin. Z racji formy nie znajdziecie w nim też testów technologicznych i niE3 – oczywiście zawarte w pakiecie ebook i wersja PDF je zawierają.


Czytaj dalej

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5501

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze