9.02.2023, 13:15Lektura na 2 minuty

CD-Action Family. Serwis dla grających rodziców i dzieci

W co zagrać z dzieckiem? Jakie fajne planszówki wybrać? Które produkcje nie epatują przemocą i niesmacznym humorem? Mamy odpowiedzi na wszystkie pytania.

CD-Action Family to serwis, który narodził się i z pasji, i z potrzeby. Z pasji do gier wideo, planszówek i fajnej rozrywki, którą chcemy zarażać nasze dzieci – i o której chcemy opowiadać wam. Z potrzeby, bo… każdy rodzic staje w pewnym momencie przed pytaniem: „To w zasadzie w co warto zagrać i co zobaczyć, żeby było ciekawie, rozwijająco, ale i bezpiecznie?”. A my mamy dla was odpowiedzi i pomysły.

CD-Action Family
CD-Action Family

Jako część ekipy CD-Action oczywiście wyszliśmy od tematyki gier wideo. Bo nawet wśród grających znajomych widzimy, że gdy pojawia się temat tytułów dla dzieci czy produkcji familijnych, zaczyna się kłopot. Co jest najlepsze na Switcha? Co na Xboksa i PlayStation? Od czego najlepiej zacząć, a na co uważać? O tym wszystkim chcemy was informować.

Ale do zaoferowania mamy znacznie więcej.

CD-Action Family
CD-Action Family

Każdy z nas dobrze wie, że siedzenie przed komputerem czy konsolą nie może być jedyną formą rozgrywki. Ba, wielu mocno ogranicza dzieciom czas na granie i pilnuje, żeby pociechy zapoznawały się także z innymi formami rozrywki. Tu w sukurs przychodzą gry planszowe i karciane. W jednych liczy się szybkość, drugie zachwycają łatwymi zasadami, a jeszcze inne złożoną i intrygującą rozgrywką, która wciąga na wiele godzin. A gdy kreatywność dzieciaków szaleje, zawsze można zorganizować sesję RPG.

CD-Action Family
CD-Action Family

Są więc gry wideo i gry bez prądu. A poza tym? Oceniamy nowe klocki Lego. Polecamy książki i stworzone z myślą o najmłodszych komiksy. I w końcu przeglądamy filmy z najpopularniejszych platform streamingowych (Netfliksa, Disney+, Apple TV czy YouTube Kids), a także najnowsze premiery kinowe.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1057

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane