13
23.02.2016, 07:02Lektura na 1 minutę

Carmageddon: Max Damage zapowiedziane [WIDEO]

(Miał tu być dowcip o azjatyckich kierowcach, ale cdaction.pl nie chce ryzykować procesu o naruszenie praw autorskich z Sethem Macfarlanem).


Mateusz Witczak

Zdążyliśmy już zapomnieć i o grze, i o obiecankach twórców, ale ubiegłoroczny Carmageddon: Reincarnation miał się ukazać także w wersjach na XBO i PS4. Studio Stainless Glass uznało, że najwyższy czas spełnić obietnicę, a przy okazji raz jeszcze nabić sobie kabzę.

Developer ogłosił właśnie plany na wydanie Max Damage, jakie posiadacze pecetowej wersji gry otrzymają bez żadnych, dodatkowych opłat. W PR-owym komunikacie czytamy o trzydziestu modyfikowalnych wehikułach, trybie kariery z sześcioma typami tzw. "eventów" (i multi z czterema typami), rozbudowanej opcji śledzenia powtórek co atrakcyjniejszych akcji i dziewięćdziesięciu power upach. Dostaliśmy też zwiastun, który zachęca, by wrócić do Saints Row.


Redaktor
Mateusz Witczak

Do lutego 2023 prowadziłem serwis PolskiGamedev.pl i magazyn "PolskiGamedev.pl", wcześniej przez wiele lat kierowałem działem publicystyki w CD-Action. O grach pisałem m.in. w Playu, PC Formacie, Playboksie i Pikselu, a także na łamach WP, Interii i Onetu. Współpracuję z Repliką, Dwutygodnikiem i Gazetą Wyborczą, często można mnie przeczytać na łamach Polityki, gdzie publikuję teksty poświęcone prawom człowieka, mniejszościom i wykluczeniu.

Profil
Wpisów3462

Obserwujących20

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze