24
26.04.2012, 11:39Lektura na 1 minutę

Call of Duty: Black Ops 2 - wyciekły obrazki z quadratorem

Wygląda na to, że quadrator (helikopter z czterema wirnikami), który można było zobaczyć na tajemniczym filmie powiązanym z Call of Duty rzeczywiście znajdzie się w Black Ops 2. Do sieci wyciekły obrazki pokazujące tą maszynę w akcji na wirtualnym polu walki.


Piotrek66

Reel Efx – ekipa od efektów specjalnych pracująca nad filmem opublikowanym na kanale FPS Russia w serwisie YouTube kilka dni temu – udostępniła kilka obrazków pokazujących quadratora w Call of Duty: Black Ops 2.

Oczywiście trudno zweryfikować autentyczność screenów, ale biorąc pod uwagę, że wspomniane wyżej nagranie z quadratorem sprzed kilku dni odsyła do strony Call of Duty, na której można znaleźć ten film, możemy założyć, że są one prawdziwe. Do tego obrazki zostały szybko usunięte, co sugeruje, że może rzeczywiście coś być na rzeczy. Na szczęście w sieci nic nie ginie, dzięki czemu nad newsem znajdziecie „wycieknięte” grafiki.

Warto też zaznaczyć, że stronie Call of Duty odmierzającej czas do zapowiedzi kolejnej części, znalazł się obrazek z napisem Tacitus – ten sam, który na swojej koszulce miał Dmitri Potapoff, bohater niedawnego filmu z quadratorem.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze