1
3.04.2024, 12:00Lektura na 2 minuty

Bully i L.A. Noire trafią do abonamentu GTA+

Po Red Dead Redemption przyszła pora na kolejne klasyczne tytuły Rockstara.

Niedawno informowaliśmy o tym, że Rockstar dodał Red Dead Redemption do oferty abonamentu GTA+. Nie minął nawet tydzień, a firma zapowiedziała, że do klasycznego westernu dołączą Bully i L.A. Noire. 

Bully opowiada historię ucznia o imieniu James „Jimmy” Hopkins, który został przeniesiony do Akademii Bullworth, gdzie próbuje zdobyć szacunek rówieśników i położyć kres zjawisku dręczenia słabszych w szkole. Gra zadebiutowała w 2006 roku i była krytykowana m.in. za przesadną przemoc. Mimo kontrowersji tytuł spotkał się z pozytywnym odbiorem krytyków, którzy chwalili produkcję za zadania, narrację, minigry i postacie. 

W wydanym w 2011 roku L.A. Noire wcielamy się w Cole’a Phelpsa, oficera policji, który prowadzi śledztwa w tytułowym Los Angeles. W grze nawiązującej do estetyki filmów z lat 40. i 50. XX wieku będziemy zarówno rozwiązywali zagadki, jak i uczestniczyli w dynamicznych pościgach oraz scenach akcji. Tytuł zasłynął z wykorzystania technologii MotionScan, która odpowiada za realistyczne odwzorowanie mimiki postaci.

Rockstar stara się jak może, żeby przyciągnąć graczy do swojego abonamentu, który oprócz Bully’ego i L.A. Noire zawiera Red Dead Redemption z dodatkiem Undead Nightmare, GTA: The Trilogy – The Definitive Edition, wersje mobilne GTA: Liberty City Stories i GTA: Chinatown Wars oraz różne bonusy do GTA Online.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów279

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze