1
19.11.2023, 17:00Lektura na 2 minuty
Plotka

Borderlands 4 i Tiny Tina's Wonderlands 2 powstają? Nowy wyciek

Źródło wycieku Borderlands 4, nowego Brothers in Arms oraz Tiny Tina's Wonderlands 2 jest całkiem, całkiem.

Fani mogą zacierać ręce. Nowy wyciek sugeruje, że Gearbox Software szykuje dla nas kontynuacje swoich wszystkich najpopularniejszych serii.


Czy Borderlands 4 powstaje?

Źródłem rewelacji jest profil pracownika na LinkedIn – doświadczony, zweryfikowany, istniejący od 2006 roku. Pan Randel R. został zatrudniony na chwilę na tamtejszym odpowiedniku umowy o dzieło, aby nadzorować pracę 66 osób w Lost Boys Interactive, studiu pomocniczym dla Gearboxa, Blizzarda, Amazon Games i innych. No i jak gdyby nigdy nic wymienił produkcje, które wtedy były na warsztacie.

Z nowości są to Borderlands 4, Tiny Tina Wonderland's 2 oraz Brothers in Arms (Unreal Engine).

Fragment profilu Randela Reissa. z zakreślonymi rzeczonymi grami.
Fragment profilu Randela Reissa. Źródło: LinkedIn

Jak to się ma do naszej dotychczasowej wiedzy?

Informacja pokrywa się z innymi drobnymi gearboksowymi wyciekami. W przeszłości o Borderlandsach 4 napisała przypadkiem jedna z aktorek głosowych w swoim CV. Był też inny wpis, który sugerował premierę w 2023. Wniosek? Trzeba pilnować byłych pracowników i podpisywać lepsze NDA.

Natomiast Tiny Tina's Wonderlands 2 była od początku naturalną dalszą drogą dla firmy. Pierwsza część okazała się sukcesem, choć nasz redaktor Cursian nie szczędzi słów krytyki rozgrywce.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze