2
14.03.2020, 11:29Lektura na 1 minutę

Blizzard: Zatrudnieni przez firmę będą pracować zdalnie – z powodu koronawirusa oczywiście

Podobno nie wpłynie to na życie graczy.


Paweł „Cursian” Raban

Jako że ludzie uparcie nie chcą wybrać się po pióro kuroliszka, pukiel włosów driady, mózg pożeracza intelektu i serce yuan-ti, świat ciągle zmaga się z epidemią. O efektach wewnątrz naszego kraju nie muszę chyba wspominać, bo trudno opędzić się od wszechobecnych doniesień na ten temat, przypomnę tylko, że świat gier również ma z jej powodu pod górkę: odwołane E3, potencjalnie opóźniona beta Path of Exile 2 i tak dalej.

Po drugiej stronie monitora wcale nie mają lepiej, bo z obawy przed chorobą do domów posłano choćby pracowników Bungie. Tą ostatnią drogą postanowił zresztą pójść amerykański oddział Blizzarda. Zatrudnieni w filiach w Irvine oraz Austin będą pracować zdalnie. Co najważniejsze dla klientów, grając nie powinni odczuć żadnych zmian w jakości usług (tylko bez złośliwości proszę!). Serwery WoW-a, Overwatcha i całej reszty będą hulały bez przeszkód i wciąż będą mogli liczyć na ewentualną pomoc techniczną i inne porady.

blizzard-wyjaca-smierc_17avu.jpg

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3208

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze