5
27.11.2023, 14:00Lektura na 1 minutę

Ostatni moment, by odebrać Assassin's Creed Syndicate za darmo!

Ubisoft rozdaje za darmo na swojej platformie Assassin's Creed Syndicate z 2015 roku.

W świecie Assassin's Creed dzieje się ostatnimi czasy wiele: w przygotowaniu może być w końcu nawet dziewięć gier, a ostatnio trafił na rynek Mirage, który niestety rozczarował wielu recenzentów, w tym również UV-a. Po takiej premierze część z nas mogłaby woleć powrócić do starszych odsłon serii i właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. Ubisoft rozdaje bowiem za darmo Assassin's Creed Syndicate.

Produkcja studia Ubisoft Quebec z 2015 roku dostępna jest do odebrania na platformie Ubisoft Connect. Wystarczy ją wyklikać na swoim koncie TUTAJ (lub uprzednio założyć konto, o ile go wcześniej nie posiadaliśmy). Czasu na klikanie mamy całkiem sporo: Assassin's Creed Syndicate będzie bowiem dostępny do 6 grudnia do godziny 14:00 naszego czasu.

Choć Assassin's Creed Syndicate zebrał w momencie premiery całkiem przychylne recenzje, nie był takim hitem sprzedażowym, na jaki liczył Ubisoft. Francuzi wyciągnęli z tego faktu wnioski (szczególnie że poprzednia odsłona cyklu, czyli wydane rok wcześniej Unity, też nie sprzedała się zgodnie z oczekiwaniami) i zrezygnowali z wypychania kolejnego Asasyna rokrocznie. Po dwuletniej przerwie otrzymaliśmy Assassin's Creed Origins, które poniekąd okazało się nowym rozdaniem w obrębie serii.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1770

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze