2
23.08.2023, 20:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Assassin’s Creed Jade na oficjalnym zwiastunie. Wkrótce ruszą kolejne testy

Wszystko wskazuje na to, że kolejnym Assassin’s Creedem po zbliżającym się Mirage będzie właśnie Jade.

Na zeszłorocznym Ubisoft Forward zapowiedziano sporo nowych Assassin’s Creedów, a jednym z nich był projekt o kryptonimie Jade. Wiedzieliśmy o nim tyle, że będzie to produkcja mobilna osadzona w Chinach i najprawdopodobniej skierowana głównie na tamten rynek. Niedługo później wyciekły pierwsze gameplaye, potem nastała dłuższa cisza, jaką sam Ubisoft przerwał w lipcu, zapraszając chętnych na zamkniętą betę.

Jak nietrudno się domyślić, wkrótce w internecie pojawiło się jeszcze więcej gameplayów, a wszystkie informacje zebrane w całość dawały mniej więcej jasny obraz tego, czym będzie Jade. Dziś Ubisoft postanowił wreszcie zagrać w otwarte karty i podzielił się pełnym zwiastunem:

Przy okazji zapowiedzi pojawiła się informacja, że niedługo przeprowadzona zostanie kolejna runda testów, na którą zapisać się można na oficjalnej stronie tytułu.

Gra będzie darmowa i znajdziemy ją w AppStorze oraz Google Play, choć nie wiemy kiedy dokładnie zostanie wydana. Co do reszty obaw, Assassin’s Creed Jade wygląda i działa niemalże jak inne odsłony serii, choć jest tu kilka oczywistych różnic projektowych. Z uwagi na sposób dystrybucji Ubi na pewno zaimplementuje monetyzację (jakby w grach za pełną cenę tego nie robili…), więc pozostaje mieć nadzieję na zachowanie rozsądnego balansu. Kto wie, może Jade wypadnie całkiem nieźle jako deser po zbliżającym się Mirage...

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów772

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane