29.08.2023, 14:15Lektura na 2 minuty

Armored Core VI nowym liderem. Top 10 bestsellerów Steama

Armored Core VI zalicza świetny debiut na Steamie. Na podium znalazł się również nadchodzący Starfield.

SteamDB podrzuciło kolejne zestawienie bestsellerów na Steamie, więc naszym obowiązkiem jest przyjrzeć się liście. Szczerze powiedziawszy, to nie spodziewałem się aż tak dużego przetasowania. Możemy też oficjalnie ogłosić, że mamy nowego króla.

Pierwsze miejsce w tym tygodniu zajmuje Armored Core VI, które zostało drugą największą premierą w historii FromSoftware. Nowa gra o zwinnych i niszczycielskich mechach zdetronizowała Baldur’s Gate’a 3, który miał nawet przebić barierę 5 milionów sprzedanych kopii. Podium zostało domknięte przez produkcję, która jeszcze nawet nie została wydana. To doskonale pokazuje, z jak dużymi oczekiwaniami mierzy się Starfield. Tak wielkimi, że Microsoft w obawie przed mniejszymi zarobkami z Game Passa postanowił anulować opcję subskrypcji za 4 złote.

Poniżej znajdziecie najlepszą dziesiątkę tygodnia:

 1. Armored Core VI: Fires of Rubicon
 2. Baldur’s Gate 3
 3. Starfield
 4. Call of Duty: Modern Warfare 2
 5. Forza Horizon 5
 6. The Texas Chain Saw Massacre 
 7. Wayfinder
 8. Cyberpunk 2077
 9. Sunkenland
 10. Icarus

Względem ostatniego zestawienia mamy kilka nowości i awansów. Do topki wepchnęło się między innymi The Texas Chain Saw Massacre, które znajdziemy również w ofercie Game Passa na sierpień. To nie są jedyne nowości. Na liście znajdziemy Sunkenland, Icarusa oraz powracającą Forzę Horizon 5. Dużym awansem może pochwalić się Call of Duty, które otarło się nawet o podium.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów167

Obserwujących4

Dyskusja

 • Dodaj komentarz
 • Najlepsze
 • Najnowsze
 • Najstarsze