1
12.06.2024, 13:00Lektura na 2 minuty
Wideo

„Arcane”: Pojawił się zwiastun drugiego i zarazem ostatniego sezonu

Możemy już obejrzeć zwiastun drugiego, a jednocześnie niestety ostatniego sezonu „Arcane”. Twórcy zapowiedzieli jednak, że to nie koniec opowieści w świecie Runeterry.

Wielce wyczekiwany drugi sezon „Arcane” otrzymał właśnie swój pierwszy zwiastun. Naprawdę długo przyszło nam czekać na ten moment, bo przypomnijmy, że minęły prawie 3 lata od premiery pierwszego sezonu serialu. W końcu jednak doczekaliśmy się trailera, który uchylił nam rąbka tajemnicy co do tego, jak może zakończyć się ta historia. Naturalnie, jak można się spodziewać, animacja stoi tu znów na najwyższym poziomie, a spostrzegawczy fani mogą zauważyć w zwiastunie całe mnóstwo smaczków.

Z jednej strony pojawienie się zwiastuna na pewno cieszy, ale za to może nieco zasmucić informacja o tym, że jest to już ostatni rozdział tej opowieści. Taką wiadomość przekazał nam kompozytor i dyrektor kreatywny Riot Games, Christian Linke. Na szczęście jest w tym wszystkim także dobra informacja dla fanów.


„Arcane” jest tylko początkiem naszej przygody z opowiadaniem historii i współpracy z niesamowitym studiem Fortiche. Odkąd zaczęliśmy pracować nad tym projektem, mieliśmy w głowach bardzo sprecyzowane zakończenie, co oznacza, że fabuła „Arcane” dobiega końca wraz z tym sezonem. Jest to jednak pierwsza z wielu historii, jakie chcemy opowiedzieć w świecie Runeterry.


Jeśli zatem ktoś obawiał się, że współpraca Riot Games ze studiem Fortiche zakończy się po finale „Arcane”, to może raczej ze spokojem patrzeć w przyszłość. Premiera 2. sezonu serialu odbędzie się w listopadzie, tak jak Netflix zapowiadał jakiś czas temu. Nie znamy konkretnego dnia, w którym zadebiutuje produkcja, ale można się spodziewać, że będzie to 9 listopada, gdyż wypadają wtedy 15. urodziny League of Legends.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów265

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze