22.08.2023, 19:57Lektura na 1 minutę
Wideo

Ara: History Untold – Pierwszy gameplay zapowiada konkurencję dla Cywilizacji?

Twórcy Ara: History Untold zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki. Zobacz piękne scenerie i bitwy na dużą skalę.


Michał „Perzi” Perzanowski

Burj Khalifa, Wieża Eiffla, a tuż obok stadion piłkarski i diabelski młyn. A wszystko to zbudowane od podstaw, tworzone od zarania dziejów twojej cywilizacji. Ara: History Untold to solidnie zapowiadająca się strategia 4X autorstwa Oxide Interactive (dawni pracownicy Firaxis Games).

Badaj dynamiczny, żywy świat pełen uroku, obejmujący rozległe krajobrazy, od tropikalnych dżungli po spowite piaskiem pustynie. Znajdź zasoby, których potrzebujesz, aby rozwijać swój naród. Prowadź potyczki z całą masą żołnierzy. Walcz na dystans i w zwarciu. Niech twój fortel wpłynie na niekorzyść innych. Zapewnij swojej cywilizacji bogactwo i szczęście.


Grywalność wynika z proceduralnie generowanego otoczenia i unikalnych wyzwań, jakie tworzy, więc zabawa nigdy nie będzie taka sama.


Zespół Oxide Interactive<br>

Ara: History Untold – zobacz zwiastun!

Wybór nacji to dopiero początek historii. Zadaniem gracza jest rozwijanie jej i stworzenie potęgi, mogącej opanować resztę świata we wszelaki sposób. Twórcy nie przewidzieli predefiniowanych ścieżek zwycięstwa.

Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery. Gra ukaże się na PC w 2024 roku i od pierwszego dnia na rynku będzie dostępna do ogrania w Game Passie.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze