12
31.01.2018, 08:46Lektura na 1 minutę

Anthem: Premiera rzeczywiście przesunięta na przyszły rok

Niedawna informacja z pewnego źródła potwierdziła się.


Rafał „hraboll” Pieczka

Według zakulisowych plotek nagłośnionych przez serwis Kotaku kooperacyjny roleplay miał zaliczyć obsuwę na przyszły rok. BioWare czuje podobno, że po Andromedzie kolejna gra to dla firmy „być albo nie być”, i potrzebuje więcej czasu, by sprostać wymaganiom.

Teraz już wiemy, że Elektronicy rzeczywiście przesunęli premierę Anthema, tłumacząc to tak, że gra robi miejsce w zatłoczonym jesiennych kalendarzu premier dla nowego Battlefielda, który trafi na sklepowe półki w październiku. Dzieło BioWare’u natomiast powalczy – w założeniach m.in. mocnym wątkiem fabularnym – o uznanie graczy w pierwszym kwartale 2019 roku.

Być może EA po prostu nauczyło się na błędzie popełnionym przy okazji Titanfalla 2. Owoc trudu studia Respawn Entertainment wydano w zbyt gorącym dla niego okresie jesiennym i choć zbierał zasłużenie wysokie noty (u nas nie było inaczej), przegrał wyścig o pieniądze graczy z bardziej znanymi markami, w tym Battlefieldem 1, którego zresztą przetestowało do tej pory ponad 25 milionów unikalnych użytkowników.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze