1
7.06.2024, 10:40Lektura na 2 minuty

AirportSim i zniżka na sprzęt Genesis w prezencie dla prenumeratorów premium

Czerwiec to początek okresu wakacyjnego. W tym okresie wzmaga się ruch lotniczy, co jest niemałym wyzwaniem dla obsługi naziemnej lotnisk. O tym jak złożona (i satysfakcjonująca) jest to praca można się przekonać grając w AirportSim, który jest jednym z prezentów dla prenumeratorów premium.


CD-Action

AirportSim to przygotowany przez polskie MS Studio i MK Games symulator pozwalający wcielić się w pracowników obsługi naziemnej na lotnisku. Gra bardzo kompleksowo ukazuje zadania jakie stoją przed ludźmi dbającymi o jak najszybsze i zarazem bezpieczne przygotowanie samolotu do kolejnego lotu.

Kiedy doprowadzimy maszynę do odpowiedniego miejsca przy bramce, należy zadbać o przeładunek bagażu, tankowanie, kontrolę stanu technicznego czy dostarczenie cateringu na pokład. Wszystko to pod presją czasu – nie można pozwolić na to, aby doszło do opóźnień!

AirportSim oferuje cztery licencjonowane lotniska (w tym lotnisko Chopina w Warszawie), prawdziwe linie lotnicze, szczegółowo odwzorowane samoloty oraz pojazdy i urządzenia obsługi naziemnej. W grze można podjąć się rozegranie przygotowanych przez twórców scenariuszy i wyzwań, albo też bawić się dobrze w trybie rozgrywki swobodnej. Co więcej, do wspólnej pracy można też zaprosić znajomych!


A może nowy sprzęt ze zniżką?

Genesis oferuje wysokiej jakości sprzęt dla każdego entuzjasty gamingu i technologii. W ofercie firmy można znaleźć myszki, klawiatury mechaniczne, głośniki, słuchawki, ale też biurka i fotele. Urządzenia Genesis mogą też pochwalić się innowacyjnymi rozwiązaniami.

Idealnie obrazuje to myszka Genesis Zircon XIII, którą recenzował Krigor w ostatnim numerze CD-Action. Jest to sprzęt, który w prosty sposób pozwala na wymianę przełączników, co daje nawet mniej doświadczonym w majsterkowaniu osobom ogromne możliwości dopasowania wysokości i rodzaju „kliku”. Opinia Krigora jest jednoznaczna: „Trochę niespodziewanie Genesis Zircon XIII wyrasta na jednego z najlepszych gryzoni na rynku, jeśli chodzi o swobodę konfiguracji.”

Dla wszystkich prenumeratorów premium przygotowaliśmy prezent w postaci 15% kodu zniżkowego na urządzenia Genesis. Choć same sprzęty są bardzo rozsądnie wycenione, taki rabat na pewno się przyda!

Prenumerata CD-Action, zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej – jest dostępna w naszym sklepie.


Czytaj dalej

Redaktor
CD-Action
Wpisów1121

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze