22.01.2024, 12:15Lektura na 3 minuty

32. finał WOŚP: Lunch z reżyserem Wiedźmina i inne gadżety z gier

Jak co roku zapraszamy na przegląd najciekawszych aukcji WOŚP związanych z branżą gamingową.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje zbiórkę po raz trzydziesty drugi. Jak co roku możecie wziąć udział w licytacjach związanymi z grami i specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aukcji. News będzie na bieżąco aktualizowany. 


AUKCJE OFICJALNE

Czyli te pochodzące bezpośrednio od fundacji WOŚP lub twórców gier.

Wspólny lunch z Sebastianem Kalembą

Pierwszą aukcją CD Projektu została licytacja lunchu z reżyserem najnowszej części Wiedźmina. Nie wiemy, czy jako zwycięzcy dowiecie się czegoś ciekawego na temat kolejnej odsłony najpopularniejszej polskiej serii gier, ale kto wie? 

Sebastian Kalemba pracował jako główny animator przy Wiedźminie 3 oraz był dyrektorem ds. animacji przy Cyberpunku 2077. Aukcję znajdziecie pod tym linkiem.

Kolekcjonerska edycja Ghostrunnera II

One More Level wystawiło super pakiet ghostrunnerski na Xboksy Series X|S. Oprócz drugiej części gry w zestawie znajdziemy pada z motywem Ghostrunnera, plakaty, koszulkę, bluzę i… neon z logiem gry, którego powstało tylko kilka sztuk.

Link do aukcji znajdziecie tutaj.

Kolekcjonerski zestaw fana gier Bloober Team

Bloober Team wystawia na aukcję ogromny zestaw, zawierający Observera System Redux oraz The Medium na Xboksy. Dodatkowo, w pakiecie znajdziecie również starą maszynę do pisania z Layers of Fear, zmiennokształtny portret-reprodukcję Damy z Gronostajem i inne ciekawe fanty, które możecie zobaczyć tutaj


POZOSTAŁE AUKCJE

Limitowana figurka z kolekcji Dark Horse

Jeżeli lubicie Cyberpunka 2077, to możecie licytować limitowaną figurkę Male V z kolekcji Dark Horse. Obecnie jej cena to około 500 złotych, więc warto się temu przyjrzeć. Link do figurki znajdziecie tutaj

Abonament na gry planszowe od Rebela

Jeżeli kochacie gry planszowe, to możecie kupić sobie coś w rodzaju Game Passa, tylko takiego, który wymaga sporo miejsca w domu. Za wygranie aukcji otrzymacie comiesięczną dostawę nowych planszówek od Rebela, który wydał m.in. Wiedźmina: Stary Świat czy Everdell. 

Link do aukcji dostępny jest tutaj

Skórka do CS-a

Bitskins od dawna wspiera WOŚP i tym razem do wylicytowania macie skin Karambita, którego średnia wartość to około 10 tysięcy złotych. Firma oczywiście dodaje, że w razie nieodebrania przedmiotu, zostanie on oddany do licytacji podczas 33. finału WOŚP. 

Aukcję Bitskins możecie znaleźć pod tym linkiem.  


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów314

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze