Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Przenieś się do postapokaliptycznej Moskwy z mistrzem gatunku. „Outpost 2” Dmitrija Glukhovskiego już w księgarniach!

Informacja prasowa środa, 24 listopada 2021, 12:00 Info prasowe

Dmitry Glukhovsky, rosyjski autor znany z legendarnej trylogii postapokaliptycznej „Metro 2033”, dystopii „Futu.re” czy nieco onirycznego „Czasu zmierzchu”, powraca, by dokończyć opowieści o Jegorze i Michelle, dwojgu bohaterów pierwszej części dylogii „Outpost”.

„Outpost 2”... Tysiącletnia Moskwa trwa niezawodnie chroniona ze wszystkich stron przez umocnione posterunki i doborowe kozackie sotnie. Wewnątrz trzech pierścieni moskiewskiej obrony, za murem Kremla, w pałacu, imperator nagradza najlepszych z najlepszych, najdzielniejszych z dzielnych, kwiat korpusu oficerskiego, podporę i nadzieję tronu.

Zamów książkę w najlepszej cenie w przedsprzedaży już dzisiaj! KLIKNIJ!


W Dniu Świętego Michała Archanioła mają opuścić odświętnie udekorowaną stolicę i udać się do mrocznych krain, które niegdyś, nim ogarnęła je rebelia i nim zostały obłożone anatemą, były częścią wielkiej Rosji.

Zanim kozackie sotnie udadzą się za mętną Wołgę, za nieprzenikniony całun mgły, muszą sprawdzić, gdzie podziali się wszyscy zwiadowcy i dlaczego posterunki graniczne zamilkły...

O tym, co tam zaszło, wie Jegor, chłopiec, który nie chciał się uczyć historii, i Michelle, dziewczyna, która jest w ciąży z zamordowanym kozakiem. Pytanie tylko, czy będą mieli czas, żeby to opowiedzieć?

Historia, która zaczęła się w Jarosławiu, w Placówce na najdalszych rubieżach Moskowii, zaskakuje. To postapokalipsa, jakże jednak różna od klaustrofobicznego „Metra 2033”! „Outpost” i „Outpost 2” są głęboką i brutalną krytyką rządów autorytarnych. Autor swoje demaskatorskie ostrze zwraca w stronę władców kadłubowej Rosji-Moskowii, za którymi domyślamy się przede wszystkim rządzących współczesną Rosją. Czy jednak nie dostrzegamy tam także naszych rodzimych mistrzów wstawania z kolan i budowniczych mocarstwowości od morza do morza?

Bezkompromisowa, brutalna i – niestety – jakże prawdziwa opowieść o rojeniach o wielkości, o nieograniczonej władzy... I o tym, dokąd to może zaprowadzić.

„Outpost 2”: trzymająca w napięciu, pełna zwrotów i zaskakująca zakończeniem najnowsza powieść Dmitrija Glukhovsky’ego jest już w sprzedaży.


Redakcja cdaction.pl nie odpowiada za treść informacji prasowych.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 24 listopada 2021, 17:04   Wcogram
Mnie zastanawia dlaczego sobie nie Jegorek sobie nie włożył po prostu czegoś do uszu. Prostu stoper i do przodu
środa, 24 listopada 2021, 13:44   dante14
Przekaz przekazem, ale jedynka była nudna jak flaki z olejem i przeczytałem do końca chyba tylko dlatego, że w moim samochodzie nie było niczego innego pod ręką (czytałem podczas wycieczki po kraju). Jedyny moment, który zapadł mi w pamięci to moment "przemiany" jaki przechodzą ludzie z powieści (kto czytał to wie)

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Do wyboru masz także śmierć przez pożarcie.

Komentarzy:
3

Baaaaczność! Na dzisiejszej odprawie poznacie wykradzione przez naszych szpiegów informacje na temat najnowszego wojennego RTS-a. Spocznij!

Komentarzy:
2

„Znam wszystkie kłamstwa. Znam wszystkie kłamstwa.  
Znam wszystkie miny, które robi księżyc, kiedy myśli, 
Że nikt nie patrzy”(*). 

Komentarzy:
6

Wiecie, co to agrowłóknina? Ja też nie. Ale to nic – w Farming Simulatora 22 i tak grało mi się dobrze.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z