Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Diablo II: Resurrected – W tym tygodniu ruszają testy, to ostatni moment na zapisy

Witold środa, 7 kwietnia 2021, 8:59 News

Spokojnie, w nieokreślonej przyszłości trafi się jeszcze jedna (co najmniej) szansa na udział w testach.

Można narzekać na powszechną w naszych czasach remasterozę czy kolejne bezpieczne remaki i odświeżenia, na których skupiają się wielcy wydawcy w obawie przed jakimkolwiek ryzykiem. Można, to prawda, ale ponieważ dzięki temu raz jeszcze wyruszę do Tristram z grupką znajomych, nie zamierzam marudzić na ten temat nawet przez krótką chwilę.

Bo choć Diablo: Resurrected nie powinno być najważniejszą premierą 2021, jestem przekonany, że niektórzy z nas na żadną inną grę w tym roku tak rąk nie zacierają. Wciąż niestety nie wiemy, kiedy tytuł trafi do sprzedaży – na razie cieszyć się nim będzie mogła jedynie garstka wybrańców.

Zgodnie z zapowiedziami już za chwilę ruszą pierwsza z co najmniej dwóch serii testów. Na dobry początek wypróbujemy przeznaczoną dla pojedynczego gracza techniczną wersję alfa. W jej ramach Blizzard udostępni dwa pierwsze akty oraz trzy klasy: amazonkę, barbarzyńcę oraz czarodziejkę. Zaznaczmy, że zagrają wyłącznie pecetowcy, choć tytuł już teraz obsługiwać będzie pady. Wymagane ma być także stałe połączenie z siecią:

Mimo iż techniczne alfa-testy odbywają się w trybie dla jednego gracza, połączenie z Internetem jest wymagane w celu pobrania klienta gry i wzięcia udziału w testach. W ostatecznej wersji gry będzie możliwa rozgrywka poza siecią w trybie dla jednego gracza, ale wymagane będzie okresowe łączenie się z Internetem w celu sprawdzenia dostępności aktualizacji.

Testy alfa ruszą w piątek o 16:00 – wtedy to Blizzard zacznie rozsyłać zaproszenia do losowo wybranych osób, które zapisały się na nie W TYM MIEJSCU. Wszystko to potrwa do 12 kwietnia o 19:00. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Diablo II: Resurrected ukaże się w 2021 na pecetach, PS4, PS5, Xboksie One, Xboksie Series X/S oraz Nintendo Switchu. W kolejnej fazie testów wypróbowane zostaną również wersje konsolowe.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 kwietnia 2021, 16:50   JerichoHorn
@jackBronson Internet naprawdę potrafi człowieka zdołować. A weź koleżko przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, sprawdź komu odpowiadam i następnym razem zamiast pisać w sposób kompulsywny zastanów się chwilę nad tym, co ktoś wyprodukował.
czwartek, 8 kwietnia 2021, 23:02   jackBronson
@JerichoHorn
Czepiasz się o wstrzymywanie koni, a sam piszesz "szlak by to trafił". Turystyczny szlak? Czerwony, czarny?
czwartek, 8 kwietnia 2021, 17:46   tommy50
Jakos nie podniecam sie na ten remaster.
Jakby zribili remake to co innego, a tylko upiekszenie graficzne starej gry na starych mechanikacj to bezsensu.
Daliby chociaż buildy jak w D3, ze caly czas mosna sobie je zmieniać.
czwartek, 8 kwietnia 2021, 7:48   Shanhaevel
Hmm czyli pewnie znow 250 zl za gre ktora sie ma a podniesli tylko rozdzialke i moze tam cos musneli grafika i do tego trza byc ciagle polaczonym z netem zeby w singla grac ? ciekawie kiedy magicznie cash shop sie tam znajdze ja tam wole juz grac w oryginal niz bulic im jeszcze raz za to samo
środa, 7 kwietnia 2021, 21:22   JerichoHorn
Ależ co oni mogą zrobić poprawnego politycznie w zwykłym remasterze??? https:ibb.co/Yb0BCn8
środa, 7 kwietnia 2021, 17:00   Mathius
@Winograd Luzik, też mam w domu internet. To że pozostawia sobie wiele do życzenia jest już inną kwestią :)
środa, 7 kwietnia 2021, 16:57   Mathius
@b00ger Bardziej "śledziłem z zainteresowaniem co z tego wyjdzie" i wyjdzie na to że zostanę prawdopodobnie przy pierwowzorze. Nie lubię kiedy ktoś mi narzuca wymóg połączenia z serwerem podczas grania w gry w trybie solo.
środa, 7 kwietnia 2021, 15:33   b00ger
@taz159357 Dzięki za info. Słabo. Coś czuję, że moje wizyty w WoWie będą coraz rzadsze... Ale w sumie WoW już od jakiegoś czasu zmierza ku kresowi swojego panowania, więc nie powinno nikogo dziwić, że Koticki i inne pasożyty doją kasę jak tylko mogą.
środa, 7 kwietnia 2021, 14:15   Winograd
@Mathius, mi to nie przeszkadza, zamierzam grać z domu, a w nim mam internet więc nie ma problemu :)
środa, 7 kwietnia 2021, 13:52   JerichoHorn
@Oldfighter Dla nich to gradka, ale dla nas... szlak to by trafił :P@kaim552 To jakiś trolling. Sprawdziłem specjalnie różne strony Blizzarda i GOGa, nic takiego nie ma. Na forum GOGa jest wręcz dyskusja, jak mała jest teraz szansa na tę grę na GOGu.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy