Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITVampire: The Masquerade – Bloodlines 2 traci twórców. Paradox przestaje przyjmować preordery

Witold wtorek, 23 lutego 2021, 10:09 News

Źle się dzieje w wampirzym państwie.

Napięcie wokół pierwszej zapowiedzi sequela słynnego Bloodlines zbudowano po mistrzowsku, a będący ukoronowaniem całego tego oczekiwania pierwszy zwiastun z miejsca zachwycił fanów. Przez kilka miesięcy wydawało się, że „dwójka” nie może się nie udać... aż przyszły targi E3, podczas których zobaczyliśmy dość drętwy gameplay. W ciągu kilku/kilkunastu miesięcy Hardsuit Labs mogło jednak sporo poprawić, dlatego na zaplanowaną na początek 2020 premierę fani wciąż czekali z niecierpliwością.

Ciąg dalszy tej historii dobrze znacie. Bloodlines 2 przełożono wpierw na drugą połowę roku, następnie na 2021, a później uściślono, że mowa raczej o jego końcówce niż początku. Nawet to było zbyt optymistycznym założeniem. Wydawca poinformował bowiem właśnie o swojej trudnej decyzji:

Paradox potwierdza, że gra wciąż jest w produkcji, jednak nie będzie zajmować się nią dłużej Hardsuit Labs. Firma docenia jednak wkład studia w cały projekt.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie ukaże się więc w 2021. Ponieważ w tym momencie spółka nie jest w stanie podać nowej daty premiery (nawet przybliżonej), przestaje na jakiś czas przyjmować preordery.

Przypomnijmy: w zeszłym roku studio opuściło kilka kluczowych osób, w tym Brian Mitsoda, autor scenariusza pierwszego Bloodlines.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 27 lutego 2021, 18:28   Oldgamer123
taz159357 Ja wiem impotencja umysłowa boli ,i teraz są dwie sprawy albo nigdy nie byłeś karmiony piersią ,albo ewolucja Cię ominęła , straszny kretyn z Ciebie ale to bardzo straszny prostak ,buraczek i jełop , każdy gracz który ogarnia dwie półkule mózgowe wie że Vampire z 2004 samą misją i dwóch siostrzyczek biję dialogami i psychologią postaci na głowę debilnego Cyberpunk , więc PO CO ROBISZ Z SIEBIE IDIOTĘ WIĘKSZEGO NIŻ JESTEŚ ?
czwartek, 25 lutego 2021, 22:01   TROLL1987
Ciekawe co poszło nie tak ? Owszem ta gra miała powiew średniego budżetu, ale gdyby wypuścili grę na takim poziomie graficzno gameplayowym jak w demie dla mnie było by to okej.... Aż się boję pomyśleć co zrobią z fabułą napisaną przez Mitsodę. Preorder dawno anulowany, czekam na recenzje i zastanowię się czy sięgnąć po tą produkcje. Dodam że Blodlines to była jedyna gra jak do tej pory którą przeszedłem 2 razy.
czwartek, 25 lutego 2021, 0:44   Celdur
@Zdzisiu
Spoko mentalność. Nie zastanawiałeś się czasem nad tym by wysłać CV redom i aplikować na kierownicze stanowisko w dziale QA
środa, 24 lutego 2021, 16:22   gamingman21
Ale nie takie są standardy. Standard to full hd I najbidniej 30 fps. Co tego nie osiąga.
środa, 24 lutego 2021, 13:16   Zdzisiu
@Arlekin Bo działa dobrze jak na toster z epoki kamienia łupanego.
środa, 24 lutego 2021, 10:04   Arlekin
@Zdzisiu to po co głosili opinię, że gra świetnie na nim działa? To nie jest oszustwo gdy producent wmawia Ci, że gra będzie dobrze działać na Twoim sprzęcie a okazuje się nie grywalna?
środa, 24 lutego 2021, 8:31   Zdzisiu
@nfsfan6 Ale w czym oszukał? PS4 to taki toster że cudem jest że ta gra się w ogóle odpala.
wtorek, 23 lutego 2021, 22:52   Arlekin
Szkoda, to chyba jedyna gra, którą chciałbym jeszcze ograć w tym roku. Oby teraz nie spotkał jej los podobny do Duken Nukem Forever z niekończącym się przekładaniem premiery i zmianą producenta. Fakt, na materiałach wyglądało to trochę sztywno ale spodziewałem się, że wyjdzie gra, która może i będzie miała nieco drętwą walkę ale niedogodność tę nadrobi świetną fabułą, zadaniami, klimatem i światem.
wtorek, 23 lutego 2021, 22:25   Azaraphiel
@Mathius ale to Ty zareagowałeś na mój komentarz... xD też znowu to napiszę bo zaś i Ty o tym napisałeś. Miej opinię jaka chcesz na temat czegokolwiek chcesz. Chciałem Ci też przypomnieć o czymś do czego postanowiłeś się nie odnieść ale widzę że ktoś mnie wyręczył.
wtorek, 23 lutego 2021, 22:13   nfsfan6
@Mathius zapominasz o jednym. CDPR perfidnie oszukał graczy (przynajmniej tych z PS4) mówiąc że gra chodzi nadspodziewanie dobrze na tym sprzęcie natomiast bethesda w niczym raczej graczy nie okłamała przy F 76. Mało tego , CDPR tak pompował przeogromny hype na CP 2077 że codziennie przez miesiące o nim coś pisali. Takiego hype'u jak na CP 2077 to za mojego 34 letniego życia na żadną grę chyba nie było...

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy