Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Returnal: Exclusive PS5 kusi graczy nowym zwiastunem [WIDEO]

Witold środa, 13 stycznia 2021, 16:03 News

Narzędzi potrzebnych do przetrwania raczej nam nie zabraknie.

Nowe konsole u progu swojej rynkowej kariery rzadko kiedy raczą nas wysypem ponadczasowych hitów, które stają się klasykami jeszcze za życia. Zwykle na takie gry musimy zaczekać co najmniej kilka miesięcy lub nawet lat. Ma to jednak też swoje plusy: większą uwagę poświęca się tym samym produkcjom, które w innym wypadku mogłyby zaginąć pod butami jakiegoś God of Wara czy innego Horizona.

No dobra, wiem, że wciąż wszyscy wolelibyśmy głośne premiery, ale w najbliższym czasie posiadacze PS5 muszą zadowolić się tytułami o nieco mniejszej skali. Najważniejszą premierą dla Sony jest więc w tym momencie Returnal – trzecioosobowy rogue-lite studia Housemarque. Fabuła brzmi całkiem interesująco, serwując nam pasujący do gatunku „Dzień świstaka” science-fiction, w którym to zamknięta w pętli czasowej astronautka Selene będzie w kółko ginąć i odradzać się na obcej, nieprzyjaznej planecie.

Najnowszy zwiastun skupia się na broniach i walce:

Returnal trafi na PS5 19 marca.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 stycznia 2021, 13:25   gamingman21
tommy50 po tym zwiastunie to bardziej dla fanów akcji, aliens isolation daleko do symulatora chodzenia, bardziej symulator siedzenia w szafie przez pół gry (uwielbiam, mówię to bez sarkazmu). jeśli to rougelike to będzie sporo akcji, bo ten typ gier tak ma.
piątek, 15 stycznia 2021, 9:59   tommy50
Gra nuda, ale pewnie dla fanow Alien Insolation i symulatorow chodzenia i czytania notatek bedzie gratka.
Obejrzę na YouTubie o ile nie znudzi.
Generalnie przy tych cenach gier (350zł) chyba bede musiał zacząć ogrywac gry na YouTube, a kupowac tylko te co maja duzo dobrego gameplayu (np gry od Ubisoftu).
Zlote czasy gamingu sie skonczyly, teraz sa zlote czasy gierek gro podobnych multiplayer po internecie (prawdziwy multiplayer to tylko lokalny na 1 TV).
czwartek, 14 stycznia 2021, 20:09   goliat
@Dantes Ja nie kupuję takiego tłumaczenia. Gra od początku była tworzona z myślą o PS5, zaś jakoś oprawy jest taka, że podstawowa PS4 by to pociągnęła.
@Scouser Znając życie ekskluzywnie przez rok na Epicu.
czwartek, 14 stycznia 2021, 17:57   Scouser
I na PC pewnie max rok później.
czwartek, 14 stycznia 2021, 13:48   Shaddon
@Dantes
Tyle, że nikt trzeźwo myślący w te bajki o "120 fpsach w 4K" nie wierzył, bo przecież nawet na najpotężniejszym PC takie parametry są niemożliwe do osiągnięcia w większości nowszych produkcji. Inna rzecz, że dosłownie w każdą grę z PS4 gra się znacznie bardziej komfortowo na PS5 - przede wszystkim z uwagi na kolosalną różnicę w czasach ładowania (począwszy od startowego menu konsoli!), ale także ogólną płynność rozgrywki. To wszystko ma wielkie znaczenie, możesz mi wierzyć na słowo.
czwartek, 14 stycznia 2021, 11:56   sunghe
Z tymi bohaterkami, to wiecie, chcą żeby było wiarygodnie, a choć jednorożce z cyklu "piękna, inteligentna i zabójcza" może się zdarzają, to jednak ciężko w nie uwierzyć... i dlatego zamiast Bayonetty wysyła się Dolpha Lundgrena po operacji zmiany płci ;) Co nie zmienia faktu, że podoba mi się klimat i forma narracji pasuje do całości. Co mi nie pasuje to za bardzo kolorowe strzelanie i ta katana - I mean... come on ;)
czwartek, 14 stycznia 2021, 11:47   Dantes
@Shaddon chodzi i jakość gier, które wyglądają jak wzięte ze starej generacji a pamiętam zapewnienia, że na nowej generacja konsol gry mają korzystać ze 120 fps i rozdzielczości 4k to można by było zrobić ale cena konsol by poszybowała w górę, PS4 było słabsze od Xbox One i podobnie może być z nową generacją, chodzi mi głównie o zapewnienia a co otrzymali gracze, zaznaczam fanem konsol nigdy nie byłem jestem głównie graczem PC a jedynie lubię bawić w emulację PS2 czy Nintendo Gamecube.
czwartek, 14 stycznia 2021, 11:25   Shaddon
@Dantes
Bez żartów. Nie wyobrażam sobie, by ktokolwiek chciał wrócić do starej konsoli Sony po spędzeniu choćby 30 minut z PS5.
czwartek, 14 stycznia 2021, 8:55   Dantes
@goliat nowa generacja konsol wyszła o rok za szybko pomijając koronę a PS4 mgło pociągnąć jeszcze trochę, no niestety tak będą wyglądać gry nowej generacji PS5 nie będzie większej motywacji na zmianą konsoli, niezależnie czy to Sony czy Mircosoft zaliczyło kiepski start nowych konsol.
czwartek, 14 stycznia 2021, 0:16   Juneo
Ludzie pod filmem na YT się zachwycają. Sam nie wiem czym po obejrzeniu tego video. Nawet główna bohaterka i sposób w jaki mówi mi się w ogóle nie podoba. Ogólnie rzecz biorąc nowych gier, które pokazują moc PS5 jest mało, więc tytuł nabywców i tak znajdzie.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Returnal: Znamy datę premiery exclusive’a PS5 [WIDEO]

News
piątek, 11 grudnia 2020

returnal-znamy-date-premiery-exclusivea-ps5-wideo Horrorowy TPP z elementami roguelike'a wpadnie w nasze ręce jeszcze zimą.