Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Call of Duty: Kolejne wycieki dotyczące nowej odsłony

Witold poniedziałek, 29 czerwca 2020, 14:17 News

Wciąż nie wiemy jednak, kiedy zimna wojna rozgrzeje emocje fanów.

Jesteśmy właściwi pewni, że w tegorocznej odsłonie CoD-a (niezależnie od tego, czy będzie to kolejny Black Ops) trafimy w czasy zimnej wojny. Wycieki na ten temat zaczęły się pojawiać już rok temu, a od tego czasu potwierdziło je kilka różnych źródeł. Ciągle czekamy co prawda na oficjalną zapowiedź ze strony Treyarchu, co nie znaczy, iż w sieci nie pojawiają się nowe wieści dotyczące gry.

Specjalizujący się w omawianej serii youtuber Xclusive Ace opublikował wideo, w którym podzielił się informacjami pochodzącymi z rzekomo oglądanego przez niego gameplayu. Film szybko zniknął z internetu – kto wie, czy nie za sprawą samego Activision – jednak na Reddicie zachowało się jego podsumowanie. Oprócz potwierdzenia zimnowojennej scenografii wynika z niego, że pierwotnie planowana na wrzesień premiera została opóźniona na październik/listopad, a sama produkcja jest właściwie ukończona (grywalna kampania bez kilku animacji czy głosów, brak niektórych tekstur etc.) i wymaga jedynie ostatecznych szlifów.

Powrócić mają oprócz kampanii i tradycyjnego multiplayera tryby Zombies i Warzone – ten ostatni z nową mapą osadzoną przypuszczalnie na terenie Rosji, z dużym jeziorem, śniegiem i lokacjami kojarzącymi się z Czarnobylem. Xclusive Ace przypuszcza, iż całość jest nieco mniejsza od znanego nam Verdanska (chociaż bardziej otwarta). Jak na razie do produkcji nie trafiły świeże obszary dla trybu Ground War – mecze w nim odbywają się na obszarach znanych z Warzone. W zwykłym multiplayerze w tej chwili można grać zaś w dziesięciu lokacjach.

Co do samej rozgrywki: w grze nie uświadczymy super (aka taktycznego) sprintu znanego z Modern Warfare, zamiast tego będzie on nielimitowany. Zabraknie też opierania broni o zasłony czy specjalistów. Powróci pływanie i ślizganie się, znany z najnowszej odsłony kompas oraz minimapa. W miejsce killstreaków zobaczymy zaś scorestreaki.

Pełną listę informacji pochodzących z przecieku znajdziecie TUTAJ. Na oficjalne ogłoszenie nowego Call of Duty musimy jeszcze poczekać.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 29 czerwca 2020, 15:37   plesniak
Broń chyba lepiej opiera się o osłonę niż o zasłonę ;) (tak, wiem, czepiam się ale osłona lepiej brzmi jak dla mnie). Będzie mi tego brakowało w kampanii, ale w multi rzeczywiście za bardzo ułatwia to kampienie przez co rozgrywka jest bardzo powolna.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Ciekawostka: w XVII wieku bobry uważane były za potrawę postną. Z kolei w Innsmouth...

Komentarzy:
3

Którą wybierzesz? Pieśń o przygodzie, wolności i historii, pieśń o zdegenerowanych bandytach na Dziwnym Zachodzie, a może pieśń o niedającej się opisać grozie?

Komentarzy:
5

Popularnemu Pac-Manowi stuka właśnie 40 lat. Takiej rocznicy nie możemy zignorować. Ale, że na jego temat pisałem dość obszernie ze 2 lata temu (CDA 02/2018), dziś tylko w telegraficznym skrócie przypomnę najważniejsze informacje na jego temat.

Komentarzy:
2

Machamy biało-czerwoną flagą i gramy na baczność, pożerając ogórki kiszone, bo w tworzeniu każdej z tych gier brali udział Polacy. 

Komentarzy:
1

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z