Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

DayZ: Darmowy weekend dla fanów zombie i survivalu

Witold piątek, 22 maja 2020, 12:55 News
pc

Kto okaże się groźniejszy: zarażeni czy inni gracze?

Zaskakujący sukces moda DayZ do trzeciej Army zachęcił kilka lat temu czeskie Bohemia Interactive do stworzenia jego samodzielnej wersji w postaci pełnoprawnego tytułu. Produkcja przesiedziała swoje w Early Accessie, ale graczom zupełnie nie przeszkadzało to w ganianiu po fikcyjnej Czarnorusi, uciekaniu przed tutejszymi zombie i walce – lub współpracy – z innymi ludźmi.

Jeżeli jesteście fanami survivali i nie korzystacie z Xbox Game Passa (Day Z od kilku tygodni wchodzi w jego skład), być może powinniście zainteresować się najnowszą ofertą Bohemii. Studio postanowiło zachęcić nas wszystkich do swojej gry darmowym weekendem. Promocja potrwa do 25 maja, a w tym czasie sama produkcja przeceniona będzie o 40% (czyli do 100zł).

Day Z znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 23 maja 2020, 3:52   Winograd
@DarZ, ok :) byle było wyłapywanie oszustów na takich serwerach... no i fajna ekipa, to jest najważniejsze.
piątek, 22 maja 2020, 21:36   DarZ
@Winograd Może źle się wysłowiłem. Serwery prywatne, ale w sensie dostępne dla każdego chętnego. Gra ma teraz specjalny launcher, z poziomu którego widać serwery oficjalne, "prywatne" i te zmodowane. W przypadku tych ostatnich od razu masz dostęp do pobrania wskazanych modów. Prościej się chyba nie da, a i opcji jest dużo.
piątek, 22 maja 2020, 19:34   Winograd
Spoko, prywatne serwery dla mnie są błe, w każdej grze mmo, jeśli nie ma do nich dostępu każdy z zewnątrz, chyba, że masz sporą grupę znajomych grających w daną grę, żeby przypominało to granie na normalnym serwerze, i ludzie dzielą się na zwalczające się drużyny/grupki.
piątek, 22 maja 2020, 15:02   DarZ
Obecnie oficjalne serwery dla kogoś, kto gra od dawna naprawdę wieją nudą i sytuację ratują tylko wspomniane prywatne serwery z modami.
Dosłownie niedawno pieczę nad DayZ powierzono jakiejś nowej ekipie i liczę na to, że wyjdzie z tego coś dobrego. Poprzednia ekipa przez wiele lat zrobiła strasznie niewiele :/
piątek, 22 maja 2020, 14:54   DarZ
@Winograd W chwili pisania tego komentarza na Steamie w DayZ grają 21 504 osoby. Sam ze znajomymi jakiś czas temu sobie grę odświeżyłem i faktycznie tytuł żyje. Mnóstwo ludzi gra teraz na prywatnych serwerach ze stosem modów dodających ogrom zawartości, aktywności i trybów. Bezpieczne strefy z handlarzami, pojazdy, mnóstwo broni i dodatków do nich, budowanie baz. To tylko przykłady.
Aż przypomina się Arma 3, w której również funkcjonuje coś takiego.
piątek, 22 maja 2020, 14:09   Winograd
ktoś w to jeszcze gra?? :) myślałem, że ta gra nigdy nie wyjdzie z bety :D kiedyś (przez kilka lat) miałem na liście życzeń, a od zeszłego roku na liście gier ignorowanych.
piątek, 22 maja 2020, 13:10   Dzikaflisica
"Kto okaże się groźniejszy: zarażeni czy inni gracze?"Bugi. Bugi zabijają w tej grze.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

DayZ: Darmowy weekend z grą Bohemia Interactive

News
piątek, 14 lutego 2020

dayz-darmowy-weekend-z-gra-bohemia-interactive- Oprócz tego bezpłatnie wypróbować możemy też kuzyna Dead by Daylight.