Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Outriders: Gameplay z nowej gry People Can Fly [WIDEO]

Ninho czwartek, 13 lutego 2020, 21:30 Wideo

Na wideo kilkunastominutowy wycinek tego, czego można spodziewać się po tym RPG shooterze.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 14 lutego 2020, 17:49   CzlowiekKukurydza
Meh. Obejrzałem gameplay i po 5 minutach już nie pamiętam co na nim było. Wyśmienita 'oryginalna' gra.
piątek, 14 lutego 2020, 9:30   BIsken
Dajcie mi dziesięciu takich żołnierzy a podbije całą planetę:D Te postacie wcale nie odnoszą obrażeń, może to jakiś poziom easy, ale wygląda to strasznie nudno, ot lecisz i strzelasz. Może jak dodadzą do tego jakieś instancje, bossów, pvp itd to będzie ciekawie.
piątek, 14 lutego 2020, 8:21   zadymek
Takie Gears-y. Akcja też podobnie miałka.
piątek, 14 lutego 2020, 0:24   Poganin
Była już taka gra na poprzednią generację. FUSE się chyba nazywała. Też strzelanka TPP z supermocami.
piątek, 14 lutego 2020, 0:04   lukaszsa
Liczylem na FPS a to TPS ale lipa:(
czwartek, 13 lutego 2020, 22:53   naxster
Zobaczcie sobie gameplay od IGNu bo ten tutaj wygląda koślawo, wolno i nudno ale to chyba głownie wina grającego
czwartek, 13 lutego 2020, 22:22   Kyen
Rzeczywiście słabo to wszystko wygląda i do tego zachowanie przeciwników jest na żenująco niskim poziomie.
czwartek, 13 lutego 2020, 22:05   GandalfCzarny
Czy Square naprawdę chce się rozpaść? Najpierw Quiet Man, potem Left Alive a teraz to? Przecież to wygląda jak gra w poprzedniej generacji! I to ta budżetowa...

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ninho" Lubczyński
Wcześniej redaktor prowadzący cdaction.pl, teraz social media.

Podobne newsy

Outriders: Kolejne kilkadziesiąt minut z nową grą People Can Fly [WIDEO]

News
środa, 26 sierpnia 2020

outriders-kolejne-kilkadziesiat-minut-z-nowa-gra-people-can-fly-wideo Poznaliśmy m.in. następną klasę i przyjrzeliśmy się rozgrywce w kooperacji.