Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

BioShock: The Collection zmierza na Nintendo Switch

Witold wtorek, 14 stycznia 2020, 14:32 News

Wygadali się Tajwańczycy.

Obecna generacja, mimo że pod wieloma względami naprawdę udana, w oczach wielu graczy jest już stracona. Wszystko z powodu BioShocka, a właściwie jego braku – od 2013, czyli premiery Infinite, fani czekają niecierpliwie na kolejną odsłonę serii. Niedawno dowiedzieliśmy się, że za nową część odpowiadać będzie utworzone specjalnie w tym celu Cloud Chamber, ale z góry nas uprzedzono, iż na konkretne informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.

Graczom pozostaje więc zagrywać się w wydane przed kilkoma laty The Collection zawierające wszystkie dotychczasowe odsłony (dwie pierwsze zostały dodatkowo zremasterowane) wraz z DLC. Wygląda na to, że już niedługo taką okazję zyskają również posiadacze Switchów – na Tajwanie oceniono bowiem właśnie pakiet w wersji na konsolę Nintendo. Data premiery jest co prawda jeszcze tajemnicą, ale najpewniej nie będziemy musieli zbyt długo czekać na oficjalną zapowiedź.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

PS Plus: Świetny zestaw na luty [WIDEO]

News
środa, 29 stycznia 2020

ps-plus-swietny-zestaw-na-luty-wideo Tatusiowie i simy w akcji.

Komentarzy:
18

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z