Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

League of Legends: Teamfight Tactics na komórkach już niedługo; planszówka w drodze [WIDEO]

Witold wtorek, 14 stycznia 2020, 10:28 News
pc

Niedługo LoL opanuje wszystkie aspekty naszego życia.

Co tu dużo mówić: Riot Games jest w tej chwili jednym z najważniejszych studiów w naszej branży, a jego sztandarowa (bo jedyna) gra, League of Legends, znajduje się w czołówce najpopularniejszych produkcji świata. Rzecz jasna od niedawna LoL jest tak naprawdę dwoma tytułami – tradycyjną już mobą oraz auto battlerem pod postacią Teamfight Tactics.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami TFT zmierza na urządzenia mobilne. W najnowszym wideo podsumowującym nadchodzące zmiany w grze twórcy poinformowali nas przy okazji o przybliżonej dacie premiery komórkowej wersji.

Do marca nie jest tak daleko, ale fani pewnie nie mogą się już doczekać.

Nie jest to jednak koniec nowości związanych z LoL-em. Riot ogłosił również tytuł kolejnej (po Mechs & Minions) planszówki. Tellstones: King’s Gambit będzie przeznaczoną dla 2-4 graczy szybką i kładącą nacisk na rywalizację produkcją opartą na bluffie – i to wszystko, czego dowiedzieliśmy się w tej chwili. Firma zdradziła też, że tworzy kilka innych gier, ale o nich usłyszymy dopiero w przyszłości.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
Nikt jeszcze tego nie skomentował.

O autorze

Witold
Naczelny plotkarz cdaction.pl

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W tym tygodniu zostawiam jeden długi sygnał i dwa krótkie.

Komentarzy:
2

W dobrze strzeżonym podziemnym kompleksie, w murach więzienia, w ścianach starego domu?

Komentarzy:
5

Tradycja i nowoczesność, Japonia i Wielka Brytania. Tak jak wędrówka Jina Sakaiego, który odrzuca samurajskie wartości i staje się duchem, tak ścieżka dźwiękowa Ghost of Tsushima łączy odmienne światy.

Komentarzy:
8

Kiedy myślisz o kinie samurajskim, automatycznie przychodzi do głowy jedno nazwisko – Kurosawa. Jeśli więc ktoś ma ambicję stworzyć olbrzymiego sandboxa z akcją osadzoną w XIII-wiecznej Japonii, z konieczności będzie musiał szukać inspiracji w obrazach mistrza. Nie inaczej było w przypadku Ghost of Tsushima.

Komentarzy:
5

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z