Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Monster Hunter World: Iceborne – Solidna porcja rozgrywki z nadchodzącego dodatku [WIDEO]

Cursian czwartek, 11 lipca 2019, 16:24 News

Będzie można zapolować między innymi na wywernę.

Nowy Monster Hunter odniósł ogromny sukces finansowy i to zarówno w wersji konsolowej jak i pecetowej. Dzieło Capcomu stało się na tyle popularne, że zagościli w nim bohaterowie znani między innymi z Wiedźmina i Assassin’s Creed, a w przyszłym roku do kin trafi oparty na motywach gry film. Liczni fani z tym większym zniecierpliwiłem wyczekują zapewne okazji do wyruszenia na kolejne polowanie. Ta pojawi się wraz z premierą obszernego (i jak zapewniają twórcy jedynego) rozszerzenia pod tytułem Iceborne. W jego ramach powędrujemy zarówno po doskonale już znanych lokacjach, jak i zupełnie nowym, skutym lodem Hoarfrost Reach. Na upolowanie czekać będzie też szereg niespotykanych wcześniej stworów.

Poniżej możecie zobaczyć obszerny zapis rozgrywki:

Konsolowa wersja Iceborne trafi do sprzedaży 6 września. Nie wiadomo jeszcze, kiedy konkretnie za miecze chwycą pecetowcy, ale ma się to stać jeszcze tej zimy.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 12 lipca 2019, 7:57   Windcaller
@BLuearga znając poprzednie odsłony i lenistwo Capcomu przy tworzeniu aktualizacji do World, będą to po prostu reskiny z nowymi atakami.
czwartek, 11 lipca 2019, 19:05   gamingman21
Xellar monster Hunter world I tak ma najwięcej fabuły z całej serii razem wziętej. Ale co kto lubi. A reskiny niestety się zdarzają. Fakt faktem czasami mają zupełnie inne przyzwyczajenia niż "normalne" kolorki i inne ataki ale to dalej ten sam potwór. Zobaczymy ja poczekam na pierwsze recenzje.
czwartek, 11 lipca 2019, 18:51   Xellar
Bieganie i tłuczenie potworów bez solidnej obudowy fabularnej mnie nie kręci za specjalnie.
czwartek, 11 lipca 2019, 18:43   Bluearga
Hmm, mam nadzieję, że te "arktyczne" wersje niektórych potworów (Odogaron, Anjanath) nie będą sztucznymi zapychaczami contentu jak robi to Dauntless... (czyt. powielanie jednego potwora x10 dodając mu parę nowych ataków i przekolorowany skin), bo szczerze dodatek ma kosztować aż 170 z (!) więc w sumie tyle co podstawka, więc te min. 30 nowych potworów (nowych, nie reskinów) powinno być.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

TripWire nie stara się za wszelką cenę stworzyć realistycznego symulatora. Zamiast tego stawia na niczym nieskrępowaną zabawę w rekiniego króla mórz – wciąż nieoszlifowaną na brzegach, ale i tak dającą sporo frajdy.

Komentarzy:
0

Twoja cotygodniowa dawka przekąsu.

Komentarzy:
4

Żadna z poniższych gier nie ma z najlepszymi przyjaciółmi człowieka (fight me!) nic wspólnego, ale korzystając z okazji, zapraszam na koci stream charytatywny – dziś ok. 20.00 na twitch.tv/9kier.

Komentarzy:
2

Wyobraź sobie, że wsiadamy do wehikułu czasu, wbijamy datę – rok 1986 – i naciskamy czerwony guzik... Zzzium! Witamy w PRL-u, gdy w telewizji były dwa kanały, w radiu rozbrzmiewały Kombi i Kapitan Nemo (Lorelei!) , a pojęcie „oryginalnej gry” nie istniało w świadomości polskiego gracza.

Komentarzy:
24

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z