Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITTorchlight: Pamiętny hack and slash autorstwa Runic Games za darmo w Epic Games Store [WIDEO]

Cursian czwartek, 11 lipca 2019, 13:00 News

Dacie wiarę, ile ta gra ma już na karku?

10 lat. Od czasu, gdy cieszące się dość powszechną sympatią dzieło nieistniejącego już Runic Games pierwszy raz zagościło na naszych ekranach, minęła dekada. Jeśli mimo to nie mieliście jeszcze okazji wcielić się w alchemika, wojownika lub łuczniczkę (ostatnia dwójka oficjalnie nazywa się nieco inaczej, ale nie bądźmy drobiazgowi), to dziś skończyły się wam wymówki. Do 18 lipca grę możecie odebrać bezpłatnie, wystarczy udać się TUTAJ.

To nie jedyne dobre wieści dla fanów marki. Jesienią na konsolach zadebiutuje wreszcie „dwójka”, zaś w przygotowaniu wciąż znajduje się zupełnie nowa część: Torchlight Frontiers.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 13 lipca 2019, 18:29   cali
- Tak jak każdy pisał jaka gra będzie w CDA.
- Tak ja napiszę była już w CDA.
sobota, 13 lipca 2019, 8:31   Maniek123404
Gra jest świetna, naprawde bardzo przypomina diablo no w koncu za jej stworzenie odpowiadaja osoby, ktore pracowały niegdyś przy tworzeniu legendy h&s :)
czwartek, 11 lipca 2019, 23:19   zadymek
@Laschlo 1. "lepiej niż diablo III
1. Nie rozumiem jak można to wałkować tydzień, nie mówiąc o miesiącach. Ja przeszedłem alechmikiem, raz, na końcówce zmuszając się do gry, i odpadłem na niekończącym się lochu. Z nudów. Chyba za stary jestem na te grindziaki....
2. " fajniej się w to grało niż w diablo 3" to nie komplement ;)
czwartek, 11 lipca 2019, 22:05   DarZ
Gra była w numerze CD-Action 05/2011. Żadne "epickie" wersje nie są mi już potrzebne :P
czwartek, 11 lipca 2019, 21:03   borowcy
@goliat Nie jestem pewien, czy "ostatnio" jest dobrym określeniem na upływ 5 miesięcy od rocznicy premiery.
czwartek, 11 lipca 2019, 17:41   Laschlo
No torch jest super, z ówczesna dziewoja obecna żoną graliśmy w to miesiącami. W dwójkę też także mam nadzieję że powstanie kolejna część bo fajniej się w to grało niż w diablo 3 :)
czwartek, 11 lipca 2019, 14:30   Wojman007
Jeżeli ktoś do tej pory w Torclight nie grał to teraz nie ma już żadnego usprawiedliwienia. Ja akurat grę mam na GOG (też z darmowego rozdawnictwa :)) i taką wersję preferuję.
czwartek, 11 lipca 2019, 13:37   Deus777
Rany, 10 lat. Pamiętam okres premiery. Ale wtedy młody byłem.
czwartek, 11 lipca 2019, 13:34   devalion
Dziesięć lat to niewiele, ale i tak więcej niż przetrwa ten ich śmieszny sklEpic.
czwartek, 11 lipca 2019, 13:33   goliat
Kiedyś jedynkę rozdawał gog, a co do upływu czasu, ostatnio 20 lat obchodziły trzecie Hirołsy.

O autorze

Cursian

Podobne newsy