Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Blood Bowl 3: Już w przyszłym roku wbijemy topór w plecy przeciwnika przy piłce

Witold środa, 15 maja 2019, 12:44 News

A wszystko to w duchu fair play.

Od premiery drugiej części naszej ulubionej gry sportowej, w której liczba kontuzji wielokrotnie przewyższa końcowy wynik punktowy, minęły już prawie 4 długie lata. Trudno nie zauważyć, że przez ten czas wszyscy fani okładania się do nieprzytomności (co najmniej) na boiskach Starego Świata nie mieli zbyt wielu alternatyw dla swojej pasji. Chociaż gra jakiś czas po premierze puchła o nową zawartość, a liczba dostępnych drużyn (czyli inaczej mówiąc ras) dobiła ostatecznie aż do 24, każdy miłośnik tej atrakcyjniejszej odmiany futbolu amerykańskiego zgodzi się, że najwyższa pora na kolejną część.

Do podobnego wniosku doszli widocznie twórcy obydwu poprzednich odsłon, Cyanide, postanawiając w końcu stworzyć godnego następcę. Jak poinformował wydawca tytułu, wdzięcznie brzmiący Bigben, Blood Bowl 3 ma towarzyszyć premierze najnowszej edycji stołowego Blood Bowla i z tego powodu będzie opierać się na jego świeżych i jeszcze ciepłych zasadach. Nie wiemy przy tym, czy obok trybu turowego powróci (porzucona w sequelu oryginału) możliwość toczenia rozgrywki w czasie rzeczywistym. Więcej informacji mamy poznać w najbliższych miesiącach (być może na Gamescomie?), a sama gra ma pojawić się na rynku w 2020.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 16 maja 2019, 11:36   Olorin
Jeżeli tylko nie przegną z okrojeniem liczby ras na rzecz DLC, a w dniu premiery gra nie będzie kosztować 150+ zł, kupię na pewno! Poprzednie części miały sporo wad, ale szlag! ile dały radochy, to moje.
czwartek, 16 maja 2019, 9:36   Bronnson
Obie części bardzo mi się podobały...ALE, nie obraził bym się gdyby w którejś części zrezygnowali z konwencji stołowej turówki i zrobili z Blood Bowl grę sportową w stylu NFL czy innej Fify.
środa, 15 maja 2019, 14:13   Maciejka01
Oby nie Epic Store Exclusive...
środa, 15 maja 2019, 13:42   Dragantis
Sama rozgrywka w tej serii mnie nie kupiła, ale jej klimat i oprawa jest super. Wołałbym żeby zamiast trzeciej części Game Workshop (twórcy gry planszowej) zainteresowali by się stworzeniem serialu albo jakieś animacji osadzonej w realiach tego sport.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z