Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

The Sinking City: Bohater gry pójdzie na dno – dosłownie [WIDEO]

Cursian poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 16:24 News

Big Daddy, to ty?

Gdyby wszystko potoczyło się zgodnie z planem, bramy Tonącego Miasta przekroczylibyśmy już 21 marca. Niestety na dwa tygodnie przed tą datą autorzy poinformowali, że wycieczka przesunie się aż na czerwiec. Niewiele później wyszło też na jaw, że bilety będzie można kupić wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store.

Jeśli mimo komplikacji wciąż czekacie na detektywistyczny horror w klimatach twórczości Lovecrafta, zainteresuje was pewnie nagrany przez Game Informera filmik. Widać na nim na przykład panel rozwoju postaci, wyjawiający, że bohater opanuje m.in. szybsze zakładanie pułapek czy noszenie większego zapasu amunicji. Pod koniec materiału pokazano z kolei podwodne wojaże w starodawnym akwalungu:

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 15 kwietnia 2019, 18:17   vaniliasoft
Oj ale by sie juz w to zagrało gdyby nie przełożyli premiery to juz by zaraz wychodził...

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Chyba każdy, kto zaliczył Wiedźmina 3 wraz z dodatkami, pamięta to przejmujące uczucie pustki po jego przejściu. Bo to naprawdę był koniec, nic więcej się nie wydarzy, a my nigdy nie poznamy dalszych losów Geralta, Ciri, Eskela, Jaskra...

Komentarzy:
22

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
28

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z