Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGrid 2 do zgarnięcia za darmo w Humble Store [WIDEO]

Cursian czwartek, 14 marca 2019, 21:40 News

Oferta jest ważna przez ograniczony czas.

Jeśli macie ochotę trochę się pościgać i nie zrujnować przy tym domowego budżetu, Humble Store oferuje wam darmowe kopie Grida 2 wraz z dodatkami Bathurst i Spa-Francorchamps. Aby zgarnąć grę, wystarczy udać się TUTAJ, a następnie zapisać do newstlettera (o ile nie zrobiliście tego wcześniej). Oferta potrwa do 17 marca lub do wyczerpania zapasów.

Wysoka, wahająca się od 78% (X360) do 82% (PS3) średnia ocen sugeruje, że mimo blisko sześciu lat od premiery tytułem Codemasters wciąż warto się zainteresować.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 marca 2019, 21:48   goliat
@Ryszelie Musiałeś coś długo się nie logować do Humble Bundle, bo ja mam ustawione zapamiętaj mnie na tej stronie i o żaden kod weryfikacyjny mnie nie proszono, tylko, jak czyszczę Operę z historii przeglądanych stron to mam akcję z kodem.
piątek, 15 marca 2019, 20:04   cali
Grid 2 jest słynny ze zmieniającej się trasy podczas jazdy w czasie rzeczywistym.
piątek, 15 marca 2019, 17:26   Ruhisu
Oooo pamiętam jak się zagrywalem w pierwszego GRIDa, a dzisiaj jestem tak przyzwyczajony do zupełnie innego modelu że bym w tym tytule się czuł po prostu dziwnie, dlatego Wam życzę miłej zabawy a ja odpalam Assetto Corsa i rfactor2 :)
piątek, 15 marca 2019, 10:35   Ryszelie
@goliat No właśnie problem w tym, że muszę podać kod weryfikacyjny wysyłany drogą mailową, żeby móc wejść w bibliotekę...
piątek, 15 marca 2019, 10:23   goliat
@ KarczekWieprzowy To nie pierwsze, ani ostatnie rozdawnictwo Humble Bundle, ale takich kłopotów z działaniem strony dawno nie pamiętam. @Ryszelie Nie musisz czekać na emaila, wchodzisz na swój profil, zakładka Library, keys, tam już klucz do Gród 2 plus dwa DLC powinien być, tak było przynajmniej w moim wypadku.
piątek, 15 marca 2019, 9:29   Ryszelie
@CamCygi już masz? A kiedy się meldowałeś na Humblu? Bo ja wczoraj o 22 i do tej pory nie dostałem maila z kodem...
piątek, 15 marca 2019, 8:38   DEO
Mi w autosport się grało bardzo przyjemnie. Co jednak nie zmienia kwestii, iż to jedynka robiła furorę i dla mnie jak wielu innych była najlepsza :D drugie miejsce trudne do wyboru, ale chyba minimalnie dla mnie wygrywa trójka.
piątek, 15 marca 2019, 8:37   CamCygi
Moja mina, kiedy zobaczyłem na Steamie, ile jeszcze DLC jest do dokupienia...
piątek, 15 marca 2019, 8:20   Ryszelie
@Dantes uważaj bo cię zjadą za opinię o zdaniem wielu najgorszym GRID-zie XD
piątek, 15 marca 2019, 8:17   Dantes
Najlepiej mi się grało Grid Autosport idealny kompromis między symulatorem a wyścigami acadowymi na drugich miejscu stawiam Race Driver Grid sama gra nie była zła ale fizyka w niej była mocno przesadzona a na samym końcu plasuje Grid 2 ta część została zrobiona bez pomysłu i polotu.

O autorze

Cursian

Podobne newsy