Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HIT[Nadgodziny] Nie mogę rozmawiać o tych dziurach

DavyStrange sobota, 9 lutego 2019, 23:59 News

W dzisiejszych Nadgodzinach: barter w grach, Inspektor X i potwory pod łóżkiem.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Nadgodziny,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 13 lutego 2019, 0:10   Hitman4791
Hej znawcy! Mam pytanie... nigdy nie grałem w gry typu budowanie miast, dbanie o rozwój ludności itp. Chciałbym abyście polecili mi najlepszą grę takiego typu jak ten świetny obrazek na samym dole na 2. stronie. Chciałbym aby móc budować i w dawnych, starych czasach jak i współczesnych / ewentualnie jakieś SciFi. Wiem, wiem... wujek google "nie boli" ale mi chodzi właśnie o WASZE zdanie. Jaką grę osobiście byście mi polecili.
niedziela, 10 lutego 2019, 17:41   Moooras
RE2 - symulator odwrotów taktycznych.
niedziela, 10 lutego 2019, 17:11   Rickerto
Nie mogę rozmawiać o nadgodzinach.
niedziela, 10 lutego 2019, 13:07   nietrol
Oppenheimer to G-Man...
niedziela, 10 lutego 2019, 13:04   zadymek
"Kiedy Bethesda staje się najbardziej znienawidzonym developerem na rynku"
Od kiedy EA jest developerem?
niedziela, 10 lutego 2019, 12:21   KarczekWieprzowy
@Filianore No wiem, tak czy siak gif świetny
niedziela, 10 lutego 2019, 12:14   Despero23
Najgorsze w padach PS i Xboxa jest to że obydwa X są dodatkowo oznaczone kolorem niebieskim... Jakby nie można było użyć innego koloru
niedziela, 10 lutego 2019, 11:26   Filianore
@KarczekWieprzowy
X nie przejdzie po ustawionych półkach, ktoś bardzo fajnie zmontował filmik :)
niedziela, 10 lutego 2019, 11:19   Kimahri
Sam zwracałem już uwagę, ale widać że Davy robi to na odpierdziel
niedziela, 10 lutego 2019, 8:57   silvver
@CamCygi ten ze spidermanem też już był

O autorze

DavyStrange

Podobne newsy

[Nadgodziny] Super Ogórek

News
sobota, 22 czerwca 2019

nadgodziny-super-ogorek W dzisiejszych Nadgodzinach: globalne ocieplenie, koledzy na teamspeaku i Planeta Pokemonów.