Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

God Eater 3: Nadszedł czas na boską wyżerkę [WIDEO]

Cursian sobota, 9 lutego 2019, 12:29 News

Miłośnicy polowania na wielkie monstra mogą już chwytać za broń.

Biorąc pod uwagę sukces Monster Hunter World i jego regularną obecność na listach bestsellerów Steama, Bandai Namco musiało robić sobie spore nadzieje co do wyniku opartego na podobnych założeniach God Eatera 3. Pierwsze recenzje, choć całkiem pozytywne, nie wróżą jednak aż tak wielkiego triumfu. Na ten moment gra może poszczycić się  średnią ocen na poziomie 71%. Nie musicie jednak polegać na cudzych opiniach, bo możecie już osobiście chwycić za kontrolery i zaszlachtować kilka paskud – okazjonalnie nawet w ośmioosobowych zespołach. Nie zapomnicie tylko w pełni wykorzystać możliwości zmiennokształtnego oręża!

Jeśli chcielibyście zobaczyć grę w działaniu, zapraszam TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 lutego 2019, 6:29   GokuUI
DDragon a żałuj, bo ,dobra gierka, akurat w DMC az tak bardzo nie mialo to znaczenia, ale kazdy ma inne gusta :D
poniedziałek, 11 lutego 2019, 0:54   DDragon
GokuUI :D DMC też odrzuciłem właśnie z powodu ocen stylu walki
niedziela, 10 lutego 2019, 22:41   GokuUI
Obejrzyjcie gameplay lub ograjcie, wiele podobnych rzeczy jest jak w Monster Hunter wolrd tylko tu mamy styl anime, w MHW też tluczemy mobka z 20min i jakoś to komuś nie przeszkadza, crafting jest bardzo podobny więc nie czaje tego bólu dupy ale cóż wszystkim nie dogodzisz.
niedziela, 10 lutego 2019, 22:38   GokuUI
DDrago w DMC również masz system oceniania i jakoś została ciepło przyjęta w krajach europy, tutaj jest podobnie nie ma to jakiegoś większego wpływu ot dostaniesz 2 itemki więcej jak wjebiesz SSS, co do reszty 3 odstaje od pozostałych części jest lepsza pod wieloma względami, ci co oceniają grę tylko po trailerze to gratulacje debilizmu
niedziela, 10 lutego 2019, 8:57   Winograd
@Ogoorek1 widocznie to jeszcze działa na pryszczatych nastolatków... widać, nie tylko ja się uśmiałem widząc ten jakże zaawansowany graficznie trailer. Przypomniał mi czasy młodości.
sobota, 9 lutego 2019, 20:55   Ogoorek1
cycki wielkości autobusów, grzyweczki na poł twarzy i miecze wielkości cycków *zieew*
sobota, 9 lutego 2019, 17:59   DDragon
no tylko raczej dla fanów anime. Poza tym TAAAK BARDZO MNIE DENERWUJE ten system "oceniania stylu walki" że masakra. Już parę gier tego typu odrzuciłem z powodu tylko tego systemu. chcę walczyć jak ja chcę a nie jak twórcy mi karzą bo tak jest ładniej...
sobota, 9 lutego 2019, 14:04   mosieznypatyczak
O, proszę! Kolejna część gry o biciu jednego potwora jednym kombosem przez przez 5 minut licząc, że może tym razem zareaguje jakoś na kawał metalu, który w niego wbiłem paręnaście razy!

O autorze

Cursian

Podobne newsy

God Eater 3: Poznaliśmy konkretną datę premiery [WIDEO]

News
poniedziałek, 29 października 2018

god-eater-3-poznalismy-konkretna-date-premiery-wideo Fani mordowania potworów będą mieli przy czym zwalczać zimową chandrę.