Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Anthem: Wybuchowy zwiastun premierowy [WIDEO]

Cursian piątek, 8 lutego 2019, 21:43 News

Nie zabrakło też rozentuzjazmowanego lektora.

Najnowsza gra BioWare’u trafi w nasze ręce dopiero 22 lutego, ale ktoś na górze uznał, że okolicznościowy zwiastun powinien ukazać się dwa tygodnie wcześniej. Oto on:


Mimo niebywałych sukcesów Apex Legends, EA nie traktuje Anthem jako drugorzędnego projektu i do końca marca planuje sprzedać od 5 do 6 milionów kopii gry. Oznacza to, że każdego tygodnia do javelinów powinno wskakiwać około miliona nowych pilotów. Aby upewnić się, że faktycznie tak będzie, ostatnio kuszono atrakcjami czekającymi na nas w końcowej fazie zabawy. Jeśli nie skorzystaliście z otwartych testów, a chcielibyście zobaczyć, czego można spodziewać się po najnowszym dziele twórców Mass Effecta, TUTAJ znajdziecie fragmenty rozgrywki.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 11 lutego 2019, 15:30   Fallschirmjager
Steam, origin, UPlay, Bethesda launcher, R* launcher, Battle.net, i jeszcze pewnie coś, trochę tego jest. Jeszcze Epic Store a potem co? Nie za dużo tego?
niedziela, 10 lutego 2019, 13:57   Xellar
@CzłowiekKukurydza,
Chyba się nie do końca zrozumieliśmy. Pisząc o małym wycinku tortu, odnosiłem się do rynku PC względem konsolowego - nie o grze Metro. Co do Twojego komentarza, to zgadzam się z Tobą. Mam podobne podejście, chociaż toleruje inne platformy. Jednak, mimo wszystko, wolę mieć grę na Steamie.
sobota, 9 lutego 2019, 20:27   CzlowiekKukurydza
@Xellar Nie zapominamy, że gry takie jak Metro może i są 'małymi wycinkami tortu', ale za to sprzedają karty graficzne. A steam dla wielu już dawno temu z denerwującego DRMa stał się integralną częścią gry. Nie wiem jak Ty, ale ja często słyszałem wśród znajomych albo czytałem na forach: 'kupiłbym X jakby było na steamie', a tak to nie'. Z Metro może być tak samo. Pytanie ile osób w końcu nie wytrzyma i kupi w Epic Store miecha po premierze, a ile faktycznie poczeka aż pojawi się na steamie.
sobota, 9 lutego 2019, 19:09   SilentBob
@Shaddon od kiedy ilość sprzedanych egzemplarzy gry decyduje czy ta gra będzie grą roku, czy nie? Idiotyzm za idiotyzmem wypisujesz.
sobota, 9 lutego 2019, 18:20   Shaddon
@Xellar
Czy aby na pewno w przypadku Metra rynek PC to tylko "wycinek"? I czy fala krytyki tuż przed premierą kiedykolwiek pomogła jakiemuś tytułowi w sprzedaży? Przysłuchując się dyskusji rozgorzałej wokół dealu pomiędzy Deep Silver a Epic Games mogę natomiast stwierdzić, że części graczy konsolowych ta sytuacja również bardzo się nie podoba. Nie twierdzę, że Metro sprzeda się źle - nie mam za to wątpliwości, że sprzeda się gorzej, niż mogło.
Co do Anthem, to wiele zależy tu, jak zawsze, od streamerów.
sobota, 9 lutego 2019, 17:52   Xellar
Moim zdaniem, Anathem nie sprzeda się tak dobrze jak szacują to analitycy EA. Kilka powodów. Anonimowość tytułu: na zachodzie, przeciętny gracz słabo orientuje się w rynku - kupuje najczęściej znane, cenione i lubiane marki, bądź takie, na których rozpoznawalność pracowały inne tytuły czy nawet renoma marki była budowana w zupełnie innym sketorze rozrywki. Drugi powód, to problemy z samokreśleniem. Dla mnie,na ten moment A to twór bez własnej tożsamości. Trudno powiedzieć do kogo tak naprawdę jest kierowany
sobota, 9 lutego 2019, 17:47   Xellar
Shaddon,
"(...)ale nie zmienia to faktu, że wyłączność dla Epic Store przełoży się na niższe wyniki sprzedaży" - tylko na PC. A PC to fragment tortu, w dodatku też nie jakichś pokaźnych rozmiarów. Jeśli gra będzie dobra, a taka będzie, to sprzedaż konsolowa będzie satysfakcjonująca, a sprzedaż PC - who cares? Można czarować rzeczywistość, ale rynek PC pomimo dźwignięcia się w ostatnich latach, to wciąż biedny krewny tego konsolowego.
sobota, 9 lutego 2019, 17:45   Shaddon
@Nezi23
To nie do końca tak. Na pierwszy rzut oka Anthem wydaje się być miksem Destiny z Warframe, ale diabeł tkwi tu w szczegółach. Kto grał we wszystkie trzy tytuły, ten wie, o czym mówię. To trochę jak z Apexem, który pomimo bezwstydnego kopiowania trzonu rozgrywki starszych tytułów battle royale, a nawet elementów hero shooterów, wciąż był w stanie wywalczyć sobie silną pozycję na rynku za sprawą szeregu drobnych, ale znaczących dla przebiegu rozgrywki usprawnień.
sobota, 9 lutego 2019, 17:34   Shaddon
@SilentBob
A czyja to wina, że masz problemy z interpretacją niespecjalne skomplikowanego zdania? Metro jest, przynajmniej w teorii (bo ciężko wyrokować przed premierą), silnym kandydatem do tytułu Gry Roku, ale nie zmienia to faktu, że wyłączność dla Epic Store przełoży się na niższe wyniki sprzedaży, co jest dobrą wiadomością dla całej konkurencji, również Anthem. Ja sam nawet nie myślałem o zakupie jakiejkolwiek innej gry w lutym/marcu, a nagle okazało się, że poczekam z Metrem do 2020. Nie ja jeden.
sobota, 9 lutego 2019, 16:35   SilentBob
Hhehehe. Metro Exodus to kandydat na grę roku, ale że zostanie wydany na Epic Games Store, to tego tytułu nie zdobędzie? Ludzie, co ja tu czytam. >.<

O autorze

Cursian

Podobne newsy