Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITFar Cry New Dawn wprowadzi do serii więcej elementów RPG

Cursian wtorek, 22 stycznia 2019, 12:27 News

Prace nad grą zostały zakończone.

Ubisoft poinformował, że prace nad najnowszą odsłoną Far Cry’a zostały już zakończone, a wyznaczonej na 15 lutego premierze nic już nie powinno zagrażać.


Jean-Sebastien Decant, dyrektor kreatywny gry, zapewnił przy okazji, że New Dawn nie będzie prostym reskinem Far Cry’a 5. Twórcy przygotowali podobno sporo nowości. Decant wspomniał o większym nacisku na elementy RPG. Gracze będą mogli chociażby tworzyć broń o rozmaitych rangach, określających ich przydatność w boju. Przeciwnicy również będą opisywani za pomocą poziomów, a pokonanie silniejszych wymaga lepszego zaplecza. W budowaniu tego ostatniego pomoże baza w Prosperity. Inwestując w jej rozwój, zyskamy dostęp do lepszego sprzętu. Do tego niezbędne będą jednak cenne surowce. Aby je uzyskać, trzeba zdobywać wrogie obozy. Zgodnie z tym, co mówiono wcześniej, podbitą bazę można zniszczyć, a tym samym całkowicie wyeliminować z gry, albo porzucić. W tym ostatnim przypadku przeciwnicy powrócą do niej po jakimś czasie, wzmacniając obronę, ale także gromadząc w magazynach więcej wartościowych rzeczy.


TUTAJ możecie zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi gry.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 29 stycznia 2019, 16:07   pfiutek1
a 5 wyroznia sie tylko tym obląkancem ktorego imienia nawet nie pamietam jak antagoniste z 2 czy 3.
niedziela, 27 stycznia 2019, 19:04   Fulgrim7
@AgnieszkaWojak A nie z Fortnite'm?
środa, 23 stycznia 2019, 21:40   gamingman21
Fc 3 najlepszy zły antagonista. W fc 4 całkiem niezła mechanika wspinaczki plus historia tego z tygrysem jak mu tam było, na postawie tego wyszedł primal, plus misje w wysokich Himalajach, z czego każda z tych misji była unikatowa, przejrzyste drzewko umiejętności, w fc 5 nic z tych rzeczy nie było, punkty do perkow ussless. Wszystkie misje fabularne w ciemnych bunkrach, fc 5 ujdzie w tłoku ale do 4 się nie umywa, panna min też nie był złym antagonistą.
środa, 23 stycznia 2019, 20:10   AdiXeR
Hmm... no mam nadzieję, że to taki jednorazowy wyskok. To RPGowanie gier bez powodu trochę mnie zaczyna drażnić. A ja bardzo lubię te (lekkie) elementy RPG w grach, które RPG nie są. Ale nie ważne jak bardzo bym je lubił, te ostatnie AC to już za dużo. Mam nadzieję, że FC nie pójdzie tą samą ścieżką.
środa, 23 stycznia 2019, 12:07   Aronia
Pierwsze trzy części nadal rządzą. Czwórka też mi się podobał ale czuć było, że to powtórka. Bieganie z dzidami w Primal czy ciągle ćpanie w piątce to już nie było to. New Dawn nie zapowiada się przełomowo, raczej sobie odpuszczę :)
środa, 23 stycznia 2019, 10:42   kajtji
@konio52 Akurat New Dawn nie jest za pełną ceną, a 40$/150zł
środa, 23 stycznia 2019, 9:41   psztol
A ja nawet nie skończyłem jeszcze 4... : Kiedy w to wszystko grać?! ;)
wtorek, 22 stycznia 2019, 23:49   AgnieszkaWojak
Podoba mi się ta kolorystyka tej części. Jaskrawe kolorki, które kojarzą mi się z baśniową krainą z Wieśka 3.
wtorek, 22 stycznia 2019, 21:06   konio52
Far Cry 1 był super do momentu pojawienia się potworów które POPSUŁY cały klimat tej gry. Mapa z Fortem dalej rządzi. Far Cry 3 ciągle daje frajdę i zgadzam się że to najlepsza część tej serii. 4,5 i ten New Dawn to odcinanie kuponików, jazda na jednym schemacie, i to jeszcze za pełną cene...a zmienili mape i poprawili troche grafikę. Ubisoft: kopiuj/wklej gameplay->zmień imiona bohaterów->zmień mapę->powiedz że to coś nowego->za rok/dwa zrób to samo ( w przypadku New Dawn to nawet rok nie minął )
wtorek, 22 stycznia 2019, 20:39   Scorpix
Wszyscy co piszą, że Far Cry 3 był najlepszy możecie napisać dlaczego i w czym był lepszy od 5?

O autorze

Cursian

Podobne newsy

[Weekend z The Division 2] Jak wiele wiesz o sandboksach Ubisoftu? [QUIZ]

News
niedziela, 17 marca 2019

weekend-z-the-division-2-jak-wiele-wiesz-o-sandboksach-ubisoftu-quiz Ubi umie sypać piasek. Pytanie, jak wiele pamiętacie z Far Cry'a, cyklu Ghost Recon, Watch Dogów, Asasynów i innych piaskownic wydawcy?