Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Days Gone: Zombiaków trzysta i motocyklista [WIDEO]

Cursian wtorek, 22 stycznia 2019, 11:26 News
PS4

Twardzi ci harleyowcy.

W trakcie targów PAX South Sony zaprezentowało grywalne demo Days Gone, więc do sieci trafiły nowe zapisy rozgrywki. Tworząc jeden z nich, serwis IGN miał okazję porozmawiać z Erikiem Jensenem z Bend Studio. W efekcie dowiedzieliśmy się nieco o sposobach, na jakie można podejść do walki z zombiakami (teoretycznie to  „freakery”, ale nie bądźmy drobiazgowi). Jako że naprzeciw bohatera stanęła horda złożona z trzystu paskudników, tradycyjne metody walki mogłyby się okazać nieco zbyt niebezpieczne. Szczęśliwe zawsze można wykazać się odrobiną sprytu i wykorzystać elementy otoczenia. Oprócz słynnych czerwonych beczek na rozwalenie (najlepiej za pomocą bomby z zapalnikiem zbliżeniowym) czekają też między innymi cysterny z paliwem. Kiedy padną pierwsze strzały, okoliczne zombiaki ruszą na herosa, a że są dość niezdarne, dobrze jest odgradzać się od nich przeszkodami terenowymi. Dzięki temu zyskuje się kilka cennych sekund na odstrzelenie paru łbów lub zajęcie korzystniejszej pozycji.  

Ten materiał skierowano z kolei do tych, którzy oczekują czystej rozwałki:

Wszyscy, którzy chcieliby dowiedzieć się, co zawiera kolekcjonerska edycja Days Gone, powinni zaś zajrzeć TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 stycznia 2019, 15:13   Filianore
@toyminator
Sony zawsze dostarcza co pokazuje więc oprawa pozostanie nie zmieniona. Stabilność to już inna kwestia choć ta gra wygląda jak jedno wielkie meh :)
wtorek, 22 stycznia 2019, 13:49   toyminator
Grafa pewnie była mocno obniżana, bo by konsola nie wyrobiła..wątpię żeby trzymało 30 FPS w walce z hordą. Ale to będzie pewnie najprzyjemniejsza rzecz w tej grze :)
wtorek, 22 stycznia 2019, 12:54   Airoder
Walka z hordą wygląda nawet ciekawie.
wtorek, 22 stycznia 2019, 11:40   kokonmaster
Czy "ZOMIABEK" z nazwy newsa to jakaś odmiana Zombi? :P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Days Gone: Gra dostała darmowe rozszerzenie z trybem przetrwania [WIDEO]

News
piątek, 7 czerwca 2019

days-gone-gra-dostala-darmowe-rozszerzenie-z-trybem-przetrwania-wideo W drodze są też specjalne wyzwania, które udowodnią, że świrusy nigdy wcześniej nie były tak świrnięte.

Komentarzy:
1

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Rodzimym graczom nie dane było zagrać w polskie wersje L.A. Noire, Life is Strange lub The Walking Dead... Zaraz, czy aby na pewno?

Komentarzy:
23

40 lat temu frachtowiec kosmiczny USCSS Nostromo otrzymał sygnał pochodzący z księżyca o oznaczeniu kodowym LV-426. Komputer pokładowy, nazywany Matką, wybudził załogę, która zdecydowała się sprawdzić sygnał...

Komentarzy:
6

Zmarł ponad pół wieku temu. Był żołnierzem i dezerterem, głosem pokolenia i ucieleśnieniem rebelii. Duszą Night City. Zapłacił za to słuszną cenę.

Komentarzy:
9

Zarząd CD Projektu miał przez chwilę aż dwadzieścia dwa miliardy powodów do radości.

Komentarzy:
11

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z