Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Days Gone: Zombiaków trzysta i motocyklista [WIDEO]

Cursian wtorek, 22 stycznia 2019, 11:26 News
PS4

Twardzi ci harleyowcy.

W trakcie targów PAX South Sony zaprezentowało grywalne demo Days Gone, więc do sieci trafiły nowe zapisy rozgrywki. Tworząc jeden z nich, serwis IGN miał okazję porozmawiać z Erikiem Jensenem z Bend Studio. W efekcie dowiedzieliśmy się nieco o sposobach, na jakie można podejść do walki z zombiakami (teoretycznie to  „freakery”, ale nie bądźmy drobiazgowi). Jako że naprzeciw bohatera stanęła horda złożona z trzystu paskudników, tradycyjne metody walki mogłyby się okazać nieco zbyt niebezpieczne. Szczęśliwe zawsze można wykazać się odrobiną sprytu i wykorzystać elementy otoczenia. Oprócz słynnych czerwonych beczek na rozwalenie (najlepiej za pomocą bomby z zapalnikiem zbliżeniowym) czekają też między innymi cysterny z paliwem. Kiedy padną pierwsze strzały, okoliczne zombiaki ruszą na herosa, a że są dość niezdarne, dobrze jest odgradzać się od nich przeszkodami terenowymi. Dzięki temu zyskuje się kilka cennych sekund na odstrzelenie paru łbów lub zajęcie korzystniejszej pozycji.  

Ten materiał skierowano z kolei do tych, którzy oczekują czystej rozwałki:

Wszyscy, którzy chcieliby dowiedzieć się, co zawiera kolekcjonerska edycja Days Gone, powinni zaś zajrzeć TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 22 stycznia 2019, 15:13   Filianore
@toyminator
Sony zawsze dostarcza co pokazuje więc oprawa pozostanie nie zmieniona. Stabilność to już inna kwestia choć ta gra wygląda jak jedno wielkie meh :)
wtorek, 22 stycznia 2019, 13:49   toyminator
Grafa pewnie była mocno obniżana, bo by konsola nie wyrobiła..wątpię żeby trzymało 30 FPS w walce z hordą. Ale to będzie pewnie najprzyjemniejsza rzecz w tej grze :)
wtorek, 22 stycznia 2019, 12:54   Airoder
Walka z hordą wygląda nawet ciekawie.
wtorek, 22 stycznia 2019, 11:40   kokonmaster
Czy "ZOMIABEK" z nazwy newsa to jakaś odmiana Zombi? :P

O autorze

Cursian

Podobne newsy

Days Gone: Kameralny ślub i efektowna rozwałka [WIDEO]

News
środa, 13 lutego 2019

days-gone-kameralny-slub-i-efektowna-rozwalka-wideo "Kiedy siedzę na maszynie, totalny czuję luz, włączam silnik, daję kopa - za mną tylko kurz..."

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z