Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWybieramy kolor i hasło na grzbiet CD-Action w 2019 roku!

spikain czwartek, 6 grudnia 2018, 14:20 CD-Action

Numerem 13/2018 kończymy ten rocznik, co oznacza, że czas zdecydować, jak mają wyglądać grzbiety kolejnego. Tradycyjnie liczymy na waszą pomoc!

Przygotowaliśmy cztery wersje kolorystyczne nowych grzbietów (zamieszczamy je poniżej), a wy możecie wskazać tę, która podoba wam się najbardziej, głosując w TEJ ankiecie. (Serio, nie piszcie tego w komentarzach, bo zmarnujecie swój głos).

To jednak nie wszystko, bo oprócz koloru trzeba jeszcze wybrać hasło, w jakie ułożą się litery na grzbietach. Jak co roku musi się ono składać z 13 znaków (liter, spacji, przecinków, wykrzykników itp.). Propozycje zgłaszajcie w komentarzach pod tym newsem. Wiemy, że stać was na wiele, więc liczymy na waszą kreatywność!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 8 grudnia 2018, 11:52   Alexeffect
GRACZE HONORU
JESZCZE JEDEN
UKRYTE OSTRZE
BATTLE ROYALE
CYBERPUNK2077
404 NOT FOUND
CZYTABLE SH*T
NIE ODZOBACZE
sobota, 8 grudnia 2018, 1:44   JOK3R
Ciasto to kit A co do ankiety: proponuję na przyszłość nie pokazywać wyników w trakcie głosowania, ewentualnie pokazywać stan po oddaniu głosu, inaczej część osób może się zasugerować i głosować niekoniecznie na to co się najbardziej podoba, ale np. na wybór nr 2 tylko dlatego, żeby głos na ulubiony grzbiet nie przepadł ;)
piątek, 7 grudnia 2018, 21:13   Nulelu
Ain't Lootbox
piątek, 7 grudnia 2018, 1:52   pio6
przecz z drm!
antyfanie giń
to nie gazeta
zdrapka akcji
bluray-action
powąchaj mnie
przeczytaj to
bądź miły ok?
warto czytać!
same witaminy
Wania Cię zna
wczytywanie..
czwartek, 6 grudnia 2018, 23:38   CaliforniaRepublican
Hasło: ubisoft płaci :)
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:07   NomadP
1.Czytasz i grasz
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:02   SOLOKO
ale lipa wyszła, miało być: Everyday Gaming, For Gamers By Gamers, Totally Gamed oraz We're So Gamed, wybaczcie :)
czwartek, 6 grudnia 2018, 22:00   SOLOKO
EVERYDAY GAMINGFOR GAMERS BY GAMERSTOTALLY GAMEDWE'RE SO GAMED:)
czwartek, 6 grudnia 2018, 21:56   dim7
3
Hasło na grzbiet: Zdrapka roku!
czwartek, 6 grudnia 2018, 21:21   dodo1211
LICZĄ SIĘ GRY

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z