Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

KONKURSWygraj planszówkę Monopoly Gamer Mario Kart wraz z zestawem power packów [ZAKOŃCZONY]

Ghost piątek, 21 grudnia 2018, 12:17 Konkurs
Monopoly Gamer Mario Kart
Monopoly Gamer Mario Kart

Z okazji Mikołajek oraz pojawienia się kolejnej wersji planszówki Monopoly powiązanej z produkcjami Nintendo mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie jeden z pięciu egzemplarzy gry.

MONOPOLY GAMER MARIO KART

Monopoly łączy siły z Nintendo już po raz drugi, oto Monopoly Gamer Mario Kart! Kultowa gra z konsoli Nintendo przenosi się do świata Monopoly! Wybierz jedną z kilku kultowych postaci Mario Kart i ścigaj się po planszy, kupując takie nieruchomości, jak zamek Bowsera czy Tęczowy Szlak! Pamiętaj, że panują tu zasady znane z gier Mario Kart, więc będziesz musiał uważać na skórki od banana oraz próbować trafić przeciwników skorupami żółwia! Zbieraj karty Grand Prix i spróbuj uzyskać jak najwięcej monet. A gdy ostatni wyścig dobiegnie do końca, gracz posiadający najwyższy wynik, wygrywa grę!

Dodatkowo do części z gier, które można wygrać, dołączone będą powerpacki...

...w których znajdziecie między innymi takie figurki:

Zestawy do wygrania są następujące:

  1. Gra + pełny zestaw powerpacków (6 pakietów)
  2. Gra + pełny zestaw powerpacków (6 pakietów)
  3. Gra + połowa powerpacków (3 pakiety)
  4. Gra + połowa powerpacków (3 pakiety)
  5. Gra

Aby wziąć udział w konkursie, należy zaprojektować kolejny pionek do gry. Może to być rysunek, grafika, rzeźba, papier-mâché, składak z klocków, zapałek, wycinanka łowicka i co tam jeszcze artystycznego wymyślicie. Pracę należy zamieścić w formie linku do publicznego zasobu, gdzie można ją będzie obejrzeć bez potrzeby rejestrowania się w danym serwisie. W przypadku nadesłania kllku zdjęć, grafik itd. (również sklejonych) pod uwagę będzie brana tylko pierwsza praca.

Na propozycje czekamy do piątku włącznie (14 grudnia do godz. 23:59). Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w ciągu 3-5 dni roboczych od zakończenia konkursu. Będą potem mieli tydzień na dostarczenie nam swoich danych osobowych. Jeśli tego nie zrobią w podanym czasie, nagroda przejdzie na kolejną wytypowaną przez redakcję osobę. Wysyłka nagród tylko na terenie Polski. Ludzie używający multikont zostaną automatycznie zdyskwalifikowani.

Laureaci

Nadesłane prace okazały się bardzo fajne. Przez to wybór zwycięzców był ciężki. W końcu jednak ustaliliśmy finałową piątkę. 

1. Waldii - https://imgur.com/a/W4mdB9n

2. Leonowo - https://imgur.com/5EgMAL6

3. BlackElf - https://imgur.com/9zJvflo

4. Sporek - https://drive.google.com/file/d/17uj6ukrT_VJDuWYvsgbDyvJCgWrbqQpX/view

5. KorganBereseker - https://imgur.com/a/2X6fOXs

Osoby te proszę o jak najszybsze podesłanie maila ze swoimi danymi na adres konkurscda@cdaction.pl. W mailu powinno być: ksywka z forum, imię i nazwisko, adres korespondencyjny, telefon kontaktowy. Wiadomość należy zatytułować "Konkurs - Monopoly Mario Kart" i wysłać z adresu mailowego jaki macie powiązany z kontem na forum.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
poniedziałek, 24 grudnia 2018, 15:54   r00t0
Jeśli ktoś nie ma konsoli a chciałby ją wygrać i zagrać w gry które nie są dostępne na PC polecam konkurs który jest dostępny pod adresem https:www.bananki.pl/ps4/
piątek, 21 grudnia 2018, 20:02   Dominik1989
Prace które wygrały są świetne i pasują do gry. Choć po cichu liczyłem że z moją kaszanką załapię się na piąte miejsce bo i tak wiedziałem że na nic więcej nie zasługuję.
piątek, 21 grudnia 2018, 14:14   BlackElf
Będą! :D dziękuję :D
czwartek, 20 grudnia 2018, 17:42   BlackElf
Będą prezenty na święta :>?
piątek, 14 grudnia 2018, 23:58   koliberm
W ostatnim momencie:
https:imgur.com/z4jtOly
piątek, 14 grudnia 2018, 23:55   Azzzan
Na ostatnią chwilę! C:
https:imgur.com/a/eJ6YrQY
piątek, 14 grudnia 2018, 23:50   Leonowo
Udało się zdążyć przed deadlinem
https:imgur.com/5EgMAL6
piątek, 14 grudnia 2018, 23:26   toxotes
Ode mnie Booldożer: https:imgur.com/a/h4tg5DA
piątek, 14 grudnia 2018, 23:03   lipsky
To ode mnie Boo https:imgur.com/a/FxlMItg
piątek, 14 grudnia 2018, 22:42   shanea
Według mnie nie mogło zabraknąć Crazy Froga! :-)
https:www.instagram.com/p/BrYfuA_nZHv/

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Fortnite: Wygraj książkowy poradnik do gry

News
sobota, 16 lutego 2019

fortnite-wygraj-ksiazkowy-poradnik-do-gry Od niedawna w sprzedaży dostępny jest nieoficjalny poradnik do gry Fortnite autorstwa Jasona R. Richa. W naszym konkursie rozdamy Wam pięć egzemplarzy.

Komentarzy:
26

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Parametry nadchodzącej konsoli Sony pojawiły się w anonimowym wpisie na forum Beyond3D. Sugeruje to fejka, ale kilka lat temu w identyczny sposób zdradzono wnętrzności Wii U, a do tego nieoficjalne informacje dotyczące PS5 wydają się bardzo sensowne.

Komentarzy:
24

Najpierw było E3, na którym po raz pierwszy pokazano na żywo rozgrywkę. Potem – również podczas E3 – zamknięta prezentacja, w której sam trzymałem pada. Niezła. Ostatnio przyjąłem jednak na klatę całego kombosa: zaczęło się od paru godzin z pierwszymi misjami oraz endgame’em w Londynie, potem była zamknięta beta dla VIP-ów, a na koniec otwarta, już dla wszystkich. I mimo paru problemów nie mogę się doczekać premiery!

Komentarzy:
16

To topowy model GeForce’a RTX 2080 w ofercie MSI, a wyróżnia się nie tylko rozbudowanym systemem podświetlania. I całe szczęście, bo RGB nie każdego przecież interesuje.

Komentarzy:
22

Recenzja The Settlers History Collection w aktualnym numerze CDA miała pierwotnie zawierać ramkę na całą stronę, jednak z powodu braku miejsca musieliśmy opublikować tekst bez niej. Przy okazji recenzji zagrałam również w te części Settlersów, które wcześniej omijałam z daleka – oto mój bardzo zwięzły i osobisty ranking, który nie wszedł do pisma.

Komentarzy:
59

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z