Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

This War of Mine zmierza na Switcha [WIDEO]

Cursian środa, 7 listopada 2018, 21:38 News

Gra zostanie wydana w pakiecie ze wszystkimi dodatkami.

O tym, że dzieło polskiego 11 bit trafi na konsolę Nintendo wiemy od sierpnia, jednak teraz poznaliśmy znacznie więcej konkretów. Gra trafi do sprzedaży 27 listopada w pakiecie ze wszystkimi dodatkami. The Little Ones wzbogaca zabawę o możliwość opiekowania się dziećmi, zaś Anniversary Edition, czyli DLC wydane niegdyś w celu uczczenia drugiej rocznicy gry, pozwala wybrać się do niedostępnych wcześniej lokacji i spotkać nowe osoby.

Do tego dochodzi cała zawartość przepustki sezonowej. Mowa zarówno o wydanym już na pecetach Father's Promise, dzięki któremu możemy zapoznać się ze świeżym wątkiem fabularnym, jak i dwóch kolejnych rozszerzeniach, które ukażą się w przyszłości – na Switchu zostaną udostępnione w ramach bezpłatnych aktualizacji.

Przy okazji warto wspomnieć, że drugi epizod wchodzący w skład przepustki sezonowej, The Last Broadcast, trafi na pecety 14 listopada i będzie znacznie bardziej rozbudowany niż Father's Promise. Autorzy opowiedzą o losach pewnego radiowca i spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy prawda zawsze powinna być wartością nadrzędną.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 listopada 2018, 22:59   GolemDorfl
Niedawno kupiłem wersję planszową TWoM. Nie sądziłem, że klimat tej gry da się przenieść na planszę. Twórcy spisali się na 5. Jest wszystko to co znamy z gry komputerowej - usprawnianie kryjówki, zarządzanie zasobami, dbanie o samopoczucie członków grupy oraz eksploracja. Świetna gra, ale nie dla wszystkich. Nie jest to gra na sesję ze znajomymi przy chipsach. Podobnie jak w wersji komputerowej klimat jest ciężki. Jest to tytuł, przy którym nie tylko trzeba myśleć, ale też daje do myślenia. Sorry za offtop.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

This War of Mine sprzedało się wyśmienicie

News
środa, 3 kwietnia 2019

this-war-of-mine-sprzedalo-sie-wysmienicie Nie oszukujmy się – zasłużenie.

Komentarzy:
3

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Dotychczas nie opływaliśmy w wiadomości na temat kontynuacji krakowskiego horroru. By jednak nie pisać o nim patykiem po wodzie – podpytaliśmy u źródeł.

Komentarzy:
5

Adam tłumaczy filmy i seriale, a po godzinach: pisze o grach. Dawid prowadzi własną działalność gospodarczą, a po godzinach: pisze o grach. Joachim doktoryzuje się z filologii polskiej, a po godzinach: pisze o grach. Olek tworzy gry. A po godzinach: pisze o grach.

Komentarzy:
89

Jak blisko prawdy byli twórcy Elite Dangerous czy No Man’s Sky?

Komentarzy:
12

Po pierwsze: to nie żadne ACTA 2...

Komentarzy:
170

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z