Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

This War of Mine zmierza na Switcha [WIDEO]

Cursian środa, 7 listopada 2018, 21:38 News

Gra zostanie wydana w pakiecie ze wszystkimi dodatkami.

O tym, że dzieło polskiego 11 bit trafi na konsolę Nintendo wiemy od sierpnia, jednak teraz poznaliśmy znacznie więcej konkretów. Gra trafi do sprzedaży 27 listopada w pakiecie ze wszystkimi dodatkami. The Little Ones wzbogaca zabawę o możliwość opiekowania się dziećmi, zaś Anniversary Edition, czyli DLC wydane niegdyś w celu uczczenia drugiej rocznicy gry, pozwala wybrać się do niedostępnych wcześniej lokacji i spotkać nowe osoby.

Do tego dochodzi cała zawartość przepustki sezonowej. Mowa zarówno o wydanym już na pecetach Father's Promise, dzięki któremu możemy zapoznać się ze świeżym wątkiem fabularnym, jak i dwóch kolejnych rozszerzeniach, które ukażą się w przyszłości – na Switchu zostaną udostępnione w ramach bezpłatnych aktualizacji.

Przy okazji warto wspomnieć, że drugi epizod wchodzący w skład przepustki sezonowej, The Last Broadcast, trafi na pecety 14 listopada i będzie znacznie bardziej rozbudowany niż Father's Promise. Autorzy opowiedzą o losach pewnego radiowca i spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy prawda zawsze powinna być wartością nadrzędną.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
środa, 7 listopada 2018, 22:59   GolemDorfl
Niedawno kupiłem wersję planszową TWoM. Nie sądziłem, że klimat tej gry da się przenieść na planszę. Twórcy spisali się na 5. Jest wszystko to co znamy z gry komputerowej - usprawnianie kryjówki, zarządzanie zasobami, dbanie o samopoczucie członków grupy oraz eksploracja. Świetna gra, ale nie dla wszystkich. Nie jest to gra na sesję ze znajomymi przy chipsach. Podobnie jak w wersji komputerowej klimat jest ciężki. Jest to tytuł, przy którym nie tylko trzeba myśleć, ale też daje do myślenia. Sorry za offtop.

O autorze

Cursian

Podobne newsy

This War of Mine otrzymało nowy dodatek [WIDEO]

News
czwartek, 15 listopada 2018

this-war-of-mine-otrzymalo-nowy-dodatek-wideo Tym razem wcielamy się w radiowca.

Komentarzy:
2

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
22

Jak wygląda Battlefield, niby każdy wie. Najnowsza odsłona pod paroma względami wyróżnia się jednak na tle poprzedniczek, warto więc zapoznać się z wprowadzonymi przez twórców nowinkami i usprawnieniami rozgrywki. Miałem już okazję przetestować je.

Komentarzy:
19

Wiedźmin, Dying Light, This War of Mine, Frostpunk – w ostatnich latach nie brakowało polskich gier, które zdobyły uznanie za granicą, podnosząc prestiż rodzimego game devu. Wcześniej podjęto jednak w naszym kraju wiele innych, mniej lub bardziej udanych prób podbicia serc graczy. Dziesięć mocno zakurzonych tytułów przypominamy w tym artykule.

Komentarzy:
47

Dedykowana karta dźwiękowa w 2018 roku? Przecież każdy komputer ma wbudowaną! To jednak tylko pozorne szaleństwo.

Komentarzy:
14

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z