Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITHut, Qn´ik, Mac Abra wśród najbardziej wpływowych dziennikarzy!

CormaC poniedziałek, 22 grudnia 2008, 13:49 News
Tymon Smektała (Hut) podczas PGA '08
Tymon Smektała (Hut) podczas PGA '08

Serwis Polygamia opublikował listę najbardziej wpływowych dziennikarzy polskiej branży gier. CD-Action ma na niej 1, 3 i 5 miejsce.

Punkty przyznawano na podstawie opinii specjalistów od PR z wiodących firm z branży: CD Projektu, Cenegi, LEM-u, Electronic Arts, SCEP, Techlandu, Ubisoftu, City Interactive. Microsoft reprezentowała firma Edelman. W badaniu nie wzięły udziału Codemasters oraz Nicolas Games.Zestawienie wygląda następująco:

  1. (8 punktów): Tymon Smektała (znany Wam jako Hut - na zdjęciu obok)
  2. (7 punktów): Robert Kowalski
  3. (6 punktów): Maciej Kuc (wicenaczelny CDA znany Wam jako Qn'ik)
  4. (5 punktów, kolejność alfabetyczna): Wiktor Cegła, Piotr Gnyp, Krzysztof Gonciarz, Marcin Górecki, Tadeusz Zieliński
  5. (4 punkty, kolejność alfabetyczna): Krzysztof Augustyn, Jakub Kowalski, Tomasz Kreczmar, Jerzy Poprawa (naczelny CDA, znany Wam jako Mac Abra), Olaf Szewczyk

Szczegóły znajdziecie TUTAJ. Cóz możemy powiedzieć - CDA po prostu się liczy. Gratulujemy również pozostałym dziennikarzom obecnym na liście.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: Rynek gier,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 9 stycznia 2009, 8:55   sempo17

// fajnie fajnie tylko szkoda, że GEM nie dostał

poniedziałek, 5 stycznia 2009, 16:34   doubleu

// dla tymona, nagroda zasłużona (ale mi się zrymowało :P). Ale przecież jest on też raperem i, wiem co mówię, dobrym raperem.

piątek, 26 grudnia 2008, 13:12   bzykolek

// przyciąganie czytelnika w ten sposób. Oczywiście gratuluję, bo wyróżnienie (choć może być traktowane niejednoznacznie przez niektórych) jest godne podziwu. choć trochę się z nim nie zgadzam(tzn jedną osobę zamieniłbym na kogoś innego, ale kogo to obchodzi

piątek, 26 grudnia 2008, 13:07   bzykolek

// nie dość, że na terenie Polski, to w dodatku w tylko dziedzinie prasy _growej_. No proszę was :) , tyle to ja wiem bez żadnych plebiscytów. Nie doszukujcie się z mojej strony , żadnych poważniejszych oszczerstw, po prostu, trochę nie spodobało mi się

piątek, 26 grudnia 2008, 13:03   bzykolek

// Zauważyłem że wasza działalność, coraz bardziej upodabnia się do zachowań pozostałych mediów w Polsce (i nie tylko). Gdy zobaczyłem tytuł _najbardziej wpływowi dziennikarze_ byłem szczerze zaskoczony ,pozytywnie oczywiście, a tu się okazuje , że to tylko

czwartek, 25 grudnia 2008, 17:30   fartuess

// ... od czasu do czasu, niż kupowanie co miesiąć i narzekanie, że Smuggler (o wielki Smugglerze wybacz mi to spoufalanie się z twoją wielką osobą) się starzeje ;). Po prostu nadal jest czymś szczególnym, a nie takim standardem, czymś zwykłym.

czwartek, 25 grudnia 2008, 17:28   fartuess

// ... a ja już nie kupuje CDAction, ale nie dlatego, że się obraziłem, ale dlatego że kasa to rzecz niestety prawie mi obca (brak regularnych dochodów, tylko takie tam okazjonalne). Poza tym większą przyjemnością tak naprawdę jest kupowanie CDA...

wtorek, 23 grudnia 2008, 20:13   stingah

Hmm? // Tylko czemu w artykule napisali:

_Warto również wspomnieć o najsilniejszych reprezentacjach w samej _parszywej 13_ - Play ma aż trzech redaktorów, a CD-Action dwóch. Nic tylko pogratulować._

Przecież z CDA jest też 3 ;]

wtorek, 23 grudnia 2008, 17:34   CormaC

NIKCZEMNY STOLEC // No to przestan kupowac, zamiast robic szopke i obrazac ludzi. Skoro produkt nie spelnia twoich wymagan, to go nie kupuj. Jest jakis przymus?

wtorek, 23 grudnia 2008, 16:54   NIKCZEMNY STOLEC

// A może zamiast odszczekiwać cokolwiek po prostu przestanę kupować CDA. Do podobnego wniosku może dojść jeszcze pare innych osób, bo jak już napisałem nie tylko mi się coś wydaje. Polecam poczytać komentarze do gier Spore i Fallout 3.

O autorze

Daniel
Daniel "CormaC" Bartosik
sekretarz redakcji CD-Action, redaktor prowadzący cdaction.pl

Podobne newsy