Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITGwint – Wyciekło logo samodzielnej wersji wiedźmińskiej karcianki

Cross środa, 8 czerwca 2016, 15:55 News

Najmniej nieoczekiwana zapowiedź tego E3 jest już niemal oficjalna.

Czujni internauci zauważyli, że CD Projekt RED zarejestrował właśnie w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej powyższe logo i znak handlowy "Gwent" (angielska wersja słowa Gwint). Pomijając nieszczególnie gustowny kolor czcionki – wygląda na to, że "nowy, nieeksplorowany wcześniej przez naszą firmę format gry", o którym CDP mówiło podczas jednego z niedawnych podsumowań finansowych, to zgodnie z oczekiwaniami praktycznie każdego gracza wiedźmińska karcianka znana z Dzikiego Gonu.

Pytanie, jaki format wybierze dla gry polski developer? Co by nie mówić o Gwincie, jest to bardziej Triple Triad niż Hearthstone – czyli coś o głębi godnej sympatycznej minigry, ale niekoniecznie kolejny ESPORT.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 10 czerwca 2016, 15:23   Domimik
Kolor tragiczny sam w sobie nie jest, ale... kompletnie nie pasuje do wiedźmina.
czwartek, 9 czerwca 2016, 23:51   jax157
Zgadzam się seledynowa kupa, rodem z pulpitu Windows 95 ;)
czwartek, 9 czerwca 2016, 22:39   Kozauke
@hijack
Ale... przecież w CD-Action od zawsze tak było... Nie raz, nie pięć wspominali, że raz, że recki to, mimo doświadczenia i odnoszenia się do faktu, twór subiektywny. Nie widzę powodu, dla którego w przypadku newsów miałoby być inaczej. Co nie zmienia faktu, że Cross ma gust tak dobry jak ludzie gusta polityczne, bo logo nie jest wcale złe.
czwartek, 9 czerwca 2016, 18:51   wojdyl
Jaram się, w końcu jakiś Wiedźmin, który mi pójdzie.
czwartek, 9 czerwca 2016, 16:42   fiferekv13
@hijack Taki jest urok CD-Action, jak nie ci się nie podoba to nie czytaj...
czwartek, 9 czerwca 2016, 16:35   hijack
Kim jest człowiek piszący te newsy? Skrajnie nieprofesjonalne są frazy typu: " Pomijając nieszczególnie gustowny kolor czcionki" - Tobie o tym decydować człowieku, co jest nieszczególnie gustowne? Już wcześniej widywałem na cdaction.pl podobne "moje prawdy są najmojsze" i zawsze powoduje to u mnie zgrzyt zębów... U was nie? Czyżbym się czepiał? Może to już starość ze mnie wychodzi, ale kiedyś tu takich newsów nie pisano :\
czwartek, 9 czerwca 2016, 11:23   Gemba
Grałem z ziomkiem w fizyczną wersję gwinta dysponując całymi taliami. Gdy gra się z żywym człowiekiem, taktyka gra na prawdę dużą rolę :). Grało się bardzo przyjemnie i zmuszało umysł do większego wysiłku niż Gwint w W3. Także czekam :)
czwartek, 9 czerwca 2016, 10:28   geek
obojetnie jak to bedzie wygladac bede w to gral. kocham gwinta
środa, 8 czerwca 2016, 20:27   HarryCallahan
odpowiednio mocne karty. I tu też mam trochę uwag, bo o ile zdobywanie bohaterów było logiczne (poprzez wygrywanie pojedynków), tak kupowanie zwykłych kart u karczmarzy sprowadzało się do klikania szybkiej podroży od wioski do wioski. Dlaczego nie było losowych kart w loocie? No, ale zostawmy Wiedźmina 3, bo po prostu gwint w takiej formie nie ma potencjału na bycie samodzielną grą. W porównaniu chociażby do Hearthstona jest zwyczajnie biedny.
środa, 8 czerwca 2016, 20:23   HarryCallahan
Kompletnie ni widzę sensu w samodzielnym gwincie. Przecież ta karcianka to był klasyczny pay to win. I jako dodatek do czegoś większego miało to sens, bo progresowaliśmy niejako zdobywając kolejne karty, a sama rozgrywka była szybka i prosta. Owszem, fajnie było np. zamrozić wszystkie jednostki do walki wręcz, po czym zagrać Borcha Trzy Kawki i wywalić tym ruchem cały rząd przeciwnika (szczególnie efektywne przeciwko potworom), ale w większości przypadków taktyka schodziła na dalszy plan, wystarczyły

O autorze

Aleksander 'Cross' Borszowski
Aleksander 'Cross' Borszowski
redaktor cdaction.pl
Cyberdemon na końcu E4M2. Fundamentem jego moralności jest żelazna zasada wyrzekania się wynagrodzenia pod koniec questa.

Podobne newsy