Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITWasza Gra Roku!

MQc niedziela, 4 stycznia 2015, 21:30 News

Zakończyło się głosowanie - choć do końca czołówce przybywały głosy, roszad na podium nie było. Po raz kolejny pokazaliście, że FPS-y może i są fajne, ale nie ma jak dobry erpeg...

Czołowa dziesiątka wygląda następująco:

1. Dragon Age: Inkwizycja
2. Grand Theft Auto V (PS4/XBO) 
3. Far Cry 4 
4. Dark Souls II 
5. South Park: Kijek Prawdy 
6. Śródziemie: Cień Mordoru 
7. Obcy: Izolacja 
8. Divinity: Original Sin 
9. Wolfenstein: The New Order
10. Bayonetta 2 

Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu. Przypominamy, że wcześniej wybraliście również Technologię Roku (Nowe GPU od Nvidii).

W CDA, który będzie miał premierę 13 stycznia, będzie również plebiscyt redakcyjny. Zdradzę tylko, że nasze głosy nieco się różniły od waszych...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 8 stycznia 2015, 23:14   karcheress

A kiedy wyniki konkursu z tymi screenshotami? ;<

środa, 7 stycznia 2015, 0:53   Marcellomar

mi mmo może nie do końca zgodnie z definicją ale kojarzy się 1) z czymś multiplayerowym 2) czymś płatnym na każdym kroku. W DA:I nie tknąłem zakładki gry wieloosobowej i nie wydałem ani grosza poza ceną samej gry

wtorek, 6 stycznia 2015, 16:13   lunatyx

@Marcellomar Gratuluje opisałeś ciekawe mmo bardzo podobne do Guild Wars 2 swoją drogą. Sorry ale granie w nowego DA w sposób inny niż napieranie do przodu robiąc prz tym minimum questów do grainodwania punktów władzy powoduje wymioty.

wtorek, 6 stycznia 2015, 15:35   Marcellomar

I tak jest w każdej lokacji - dużo zawartości, ale rozlokowanej wygodnie i wartej zachodu. Dlatego dla mnie to gra roku i w kwestii RPG gra lepsza od Skyrima, choć nie będę rzucał stwierdzeniami "RPG wszech czasów" bo w nie tak dużo znowu grałem w swoim życiu. Gra roku? Oddałem we wstępnym głosowaniu głos na Child of Light potem na Śródziemie, ale tylko że Dragon Age&039;a ogrywałem pod sam koniec roku.

wtorek, 6 stycznia 2015, 15:30   Marcellomar

DA:I ma kapitalnie zaprojektowany system questów. Owszem jest tu dużo drobnicy, porozrzucanej, ale po pierwsze - jesteśmy satysfakcjonująco wynagradzani, a po drugie - inteligentnie zostało to umieszczone, eksplorując teren w zasadzie od niechcenia, bez męczącego przeczesywania okolicy robimy ot tak 90 % questów. W jednej z lokacji było 15 odłamków czegoś tam do zebrania, myślę sobie, olewam to, przeszedłem raz mapę żeby ją jako tako odkryć i zebrałem 14. Bez żmudnego ciśniecia z jednego konća mapy na drugi

wtorek, 6 stycznia 2015, 15:12   LordResvain

Obcy mógłby być wyżej, ale i tak nieźle. Dla mnie (fana uniwersum, a zwłaszcza pierwszego filmu) to i tak numer jeden w 2014 i nie tylko.

wtorek, 6 stycznia 2015, 14:29   CamCygi

@Guardsman - a tam, w 2013 GOTY zgarnęło TLoU, Rockstar musi sobie odbić. ;)

wtorek, 6 stycznia 2015, 11:11   Guardsman

@CamCygi: Faktem jest, że dla Rockstara wersja na prev-geny była wersją beta, ale piątka została wydana w 2013, zgarnęła GOTY za tamten rok, więc ciężko ją uznać za tegoroczne dzieło z przyczyn formalnych. Ergo - jej obecność w zestawieniu, jak już pisałem, to jak obecność Stefana I Batorego na kartach wyborów prezydenckich.

wtorek, 6 stycznia 2015, 9:22   CamCygi

@SerwusX - Premiera 18.11.2014 na PS4/X1. Spałeś cały rok, czy zadajesz zbędne pytania? Ludzie są zdziwieni obecnością GTA V, jakby ta wersja miała "remastered" w tytule...

wtorek, 6 stycznia 2015, 2:04   SerwusX

Chociaż jestem RPGowcem, to moim zdaniem najlepsza z tych gier to Alien: Isolacja.
BTW:
Co tam robi gra, która nie wyszła w tym roku? Widzę Rockstar cwany i będzie teraz raz na rok wypuszczał tę samą grę na inną platformę, żeby zawsze być w jakimś podsumowaniu/rankingu.

O autorze

Maciej 'MQc' Kuc
Robię co w mojej mocy, by pismo i strona WWW były jak najciekawsze, pełniaki jak najlepsze, a pastwiska najzieleńsze.

Podobne newsy

Dragon Age 4: Kolejna ważna postać opuszcza BioWare

News
środa, 24 listopada 2021

dragon-age-4-kolejna-wazna-postac-opuszcza-bioware Nie lubię być posłańcem złych nowin.