Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITChcesz "wymaksować" swą postać w Borderlands? Przejdź grę dwa razy! Zajmie ci to...

Piotrek66 czwartek, 24 września 2009, 8:21 News
Temu panu przydałaby się chyba operacja plastyczna...
Temu panu przydałaby się chyba operacja plastyczna...

Jako że Borderlands to miks FPS-a z RPG, nie może w nim zabraknąć jakże podstawowego elementu, czyli poziomów doświadczenia. Będzie ich w sumie 50, ale jak twierdzą twórcy, za pierwszym podejściem dobijemy tylko do? 31.

Dyrektor kreatywny w studiu Gearbox, Mikey Neumann, postanowił na lada dzień przed premierą ujawnić kilka interesujących faktów. Tym razem wyjawił dość ciekawą informację – choć w Borderlands będziemy mogli osiągnąć 50 poziomów doświadczenia, w trakcie pierwszego „zaliczenia” gry zakończymy zabawę z postacią na poziomie pomiędzy ok. 31 a 35.

Jeśli ktoś będzie chciał pochwalić się, że „wymaksował” swoją postać, jak się tylko da, będzie musiał przejść produkcję ponownie. Nie będzie się jednak nudził podchodząc do Borderlands po raz drugi. A to dlatego, że gdy ukończymy grę pierwszy raz, w menu odblokuje się nam specjalna opcja: New Game Plus. Rozpoczynając zabawę po raz kolejny środowisko dostosuje się do naszego bohatera (który będzie znajdował się pomiędzy 31 a 35 poziomem). Pojawią się nowi, silniejsi przeciwnicy, nie zabraknie też nowych, potężnych rodzajów broni.

Neumann zdradził też, na ile powinna nam starczyć Borderlands – jego zdaniem odkrycie wszystkich sekretów gry zajmie ok. 100 godzin.

Niezły wynik. Powinien on zadowolić każdego, nawet najbardziej wybrednego fana długich gier. A jeśli komuś będzie mało, będzie mógł spróbować dobić swą postacią do maksymalnego, 50 poziomu doświadczenia. Nie starczy jesieni, by ukończyć dzieło Gearbox w stu procentach!

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
czwartek, 24 września 2009, 21:15   Resvain

nie ma dema, nie ma kupna. Prosta piłka ;d

czwartek, 24 września 2009, 19:01   Ike

phi ja pamiętam że w 50 godzin potrafiłem w Wiedźmina 2 akty przejść ^^

czwartek, 24 września 2009, 16:40   gural

uuuuu 100 godzin xDDDD to się chwile pogra xDDD

czwartek, 24 września 2009, 15:27   orzechXIX

Gra jest na piątym miejscu moich najbardfziej oczekiwanych gier, więc pewnie się na nią skuszę, ale raczej jak wyjdzie w taniej serii. Na razie mam w co grać (dzisiaj zakupione Planscape: Torment...)

czwartek, 24 września 2009, 15:19   Glorfindel

Zapomnieli dodać, że 100 godzin zajmie przejście podstawki i 10 DLC...

czwartek, 24 września 2009, 14:04   Cavedog

Zapowiada się ciekawie, choć bardziej mnie interesuje jak wypadnie RAGE!

czwartek, 24 września 2009, 13:46   Fuadex

@ Alaknar, a ja jedną sztukę jeżeli faktycznie A&039;s C 2 przeniosą na przyszły rok.

czwartek, 24 września 2009, 12:09   tom1984

Czyli tak jak w Diablo 2 - nowe broni, przeciwnicy i nowe poziomy trudności.

czwartek, 24 września 2009, 11:24   GodGift

Batman też mnie miło zaskoczył. Gra się nie nudzi a gra się w nią i gra i gra a % przejścia powoli rosną a tyle zagadek i sekretów jeszcze wokół;) Oby Borderlands też dało radę!

czwartek, 24 września 2009, 11:07   Janek91728

Nie!!! Żądam DEMA!!! Ah...

Podobne newsy

Borderlands: Zobaczcie w akcji betę z realistyczną grafiką [WIDEO]

News
sobota, 10 listopada 2018

borderlands-zobaczcie-w-akcji-bete-z-realistyczna-grafika-wideo Dobrze się stało, że gra przeszła przed premierą znaczącą przemianę.

Komentarzy:
20

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Tym, co sprawia, że Farming Simulator rok po roku przykuwa do monitorów setki tysięcy graczy na wiele tygodni, jest nie tylko wciągająca rozgrywka. Równie duże znaczenie ma społeczność zgromadzona wokół produkcji – i tworzone przez nią mody. Bardzo dużo modów. 

Komentarzy:
3

Ponad pół miliona egzemplarzy pudełkowych sprzedanych od 2012 roku w Polsce, ponad 100 tysięcy wiernych fanów nad Wisłą i społeczność żywo wymieniająca się doświadczeniami. To nie FIFA ani Call of Duty, to Farming Simulator.

Komentarzy:
2

Duży, szybki, z LED-ami i obsługą G-Synca. Nowy monitor LG świetnie nadaje się do grania.

Komentarzy:
10

Firma Vault-Tec zaprojektowała i zbudowała 122 schrony przeciwatomowe zwane kryptami. Oficjalnie miały one stać się schronieniem dla całej populacji USA, w praktyce dostali się do nich nieliczni wybrańcy, których szczęśliwcami bynajmniej nazwać nie można.

Komentarzy:
23

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z