Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Age 4: Premiera wyłącznie na PC i konsolach nowej generacji [PLOTKA]

hraboll piątek, 15 października 2021, 15:54 News

Hm, byłaby to dość oczywista decyzja.

Zgodnie z tytułem newsa, nadchodzący Dragon Age najprawdopodobniej nie pojawi się na PS4 i Xboksie One. Bazujemy tu na dwóch źródłach - profilu LinkedIn i najnowszym raporcie autorstwa Jeffa Grubba. Dziennikarz serwisu GamesBeat może potwierdzić, że BioWare skupia się na wykorzystaniu potencjału pecetów i konsol nowej generacji. Posiadacze starszego sprzętu będą niezadowoleni. Najwidoczniej kanadyjski developer ma nadzieję, że za kilka miesięcy next-geny nie będą już towarem deficytowym.

Sama „czwórka” nie doczekała się jeszcze pełnoprawnej prezentacji. A zatem konkretów jest jak na lekarstwo. W dalszym ciągu żyjemy nadzieją, że (niegdyś?) legendarne studio rzeczywiście pracuje nad prawdziwym, singlowym erpegiem. Nieoficjalnie mówi się, że Dragon Age 4 zdecyduje o losie swoich twórców. Jeśli wyczekiwany tytuł nie podbije serc i portfeli graczy, wtedy ekipa z Edmonton może mieć poważne kłopoty.

Cóż musimy uzbroić się w pokaźną dawkę cierpliwości. Wszak podobno Dragon Age 4 trafi do sprzedaży dopiero w 2023 roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 16 października 2021, 10:01   geek
@Nezi23 - amen
piątek, 15 października 2021, 21:53   gamingman21
Moim zdaniem najsłabszy aspekt inkwizycji to jej otwarte mapy które były mocnawo puste wypełnione fillerami. Za to główna os fabuły i walki ze smokami to to co zapamiętałem najlepiej. No i ta nieszczęsna kamera w starciach. Szczerze da2 nie pamiętam prawie wcale. Hawke i Varik byli super ale cała reszta postaci to nie pamiętam nkogo. I widać było recyklingiem nadrabiali produkcję tytułu. Aby to był RPG a nie onlinowa popierdolka z mikrotranzakcjami od EA.
piątek, 15 października 2021, 20:46   Muidus
@Darku22 możesz zaspolerować najlepiej dając jakiś link i komentarz do tego
piątek, 15 października 2021, 20:37   Koinzell
Ogromnego sukcesu tej grze nie wróże, choć i tak pewnie zagram. Dobrze że nie popełniają błędu redów i porzucają przestarzały sprzęt.
piątek, 15 października 2021, 20:02   Muidus
@Darku22 nie chce gófno burzy i nie będę się kłócił dlatego pytam, czemu to miała być ambitna gra to zobaczę co za tym przemawia @Shaddon dziki gon był nudny i wielu aspektach przyziemny, ale humor i czas gry a to tego było wiele treści, którego można było rozwiązać według własnego uznania i jeszcze jest w tym jedna zagadka ludzie nie popierający poprawności politycznej uznali ją za nie poprawną a popierający za poprawną o co w tej magii chodzi.
piątek, 15 października 2021, 19:05   Rickerto
Dwójka faktycznie była lepsza fabularnie, wciągnęli osobistą historią w fatalizm hiistorii upadku miasta, ale gameplay robiony naprędce przez presję wydawcy nie udźwignął ciężaru. Wciąż jednak sobie cenię Hawka i spółkę.
piątek, 15 października 2021, 18:49   taz159357
@Muidus Dragon Age skończyło się na Kill'em all
piątek, 15 października 2021, 18:35   Darku22
@muidus dwójką byla najlepsza pod względem fabuły i polityki. Piszesz,że nie wiesz co to było, twórcy mówili to samo, że większość graczy nie załapało intrygi i dlatego inkwizycje zrobili bardziej przystępną. Problem ambitniejszych gier jest taki, że nie trafiają w mainstream i przez to słabo się sprzedają
piątek, 15 października 2021, 18:32   Shaddon
@Muidus
Tyranny to świetna gra, ale z zupełnie innej kategorii wagowej niż Dragon Age. Pamiętajmy, że to tylko poboczny projekt, w który sam Obsidian chyba nie do końca wierzył. Zabawnym jest natomiast, że deprecjonujesz Dragon Age 2, która to gra pomimo licznych wad do dziś może się szczycić jedną z najlepiej opowiedzianych historii w obrębie całego gatunku, bez cienia wątpliwości ciekawszą np. od głównej osi fabularnej Dzikiego Gonu.
piątek, 15 października 2021, 18:05   Muidus
@Xellar grałem w 1kę po dubbing super historia mocno naciągana pod 8/10 (muzyka bardzo dobra) i udało się tylko tak eksperymentowali między starym rpg a brutalna historią albo raczej bezpardonową i tak jak mówię udało im się. Tylko ta 2ka to nie wiem co to było kupiłem inkwizycje w promocji i 5/10 więcej było za dużo w tym treści bazujących na słabych emocjach bez wyczucia środka czy poparcia. Jeżeli chcesz coś co przebija DA:o to polecam Tyrany od obsydianiu ma esencje bezpardonowego lor

O autorze

hraboll

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Żeby nieba ci uchylić!

Komentarzy:
0

Do wyboru masz także śmierć przez pożarcie.

Komentarzy:
3

Baaaaczność! Na dzisiejszej odprawie poznacie wykradzione przez naszych szpiegów informacje na temat najnowszego wojennego RTS-a. Spocznij!

Komentarzy:
2

„Znam wszystkie kłamstwa. Znam wszystkie kłamstwa.  
Znam wszystkie miny, które robi księżyc, kiedy myśli, 
Że nikt nie patrzy”(*). 

Komentarzy:
6

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z