Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

World War 3: Zamknięta beta i nowy zwiastun. Gra przejdzie na F2P [WIDEO]

hraboll środa, 13 października 2021, 18:34 News
PC

Przez ostatni rok pracowano nad poprawkami i nowymi funkcjami.

The Farm 51 (Get Even, Necrovision, Deadfall Adventures, Painkiller: Hell & Damnation) ogłosiło, że sieciowa strrzelanka World War 3 już niedługo wkroczy w fazę zamkniętej bety. Testy wystartują 25 listopada i będą dostępne dla graczy, którzy zakupią jeden z pięciu różnych pakietów. Gliwicki developer ma też specjalną ofertę dla dotychczasowych fanów militarnego shootera.

Warto dodać, że otwartą betę zaplanowano na marzec 2022 roku. Wtedy też World War 3 przejdzie na model free-to-play.

Oto fragmenty oficjalnego komunikatu:

Rozgrywka będzie możliwa na czterech mapach i w dwóch różnych trybach: Tactical Ops i Deathmatch. Gracze będą mogli walczyć na polach bitwy  w Berlinie, Warszawie, Polarnyju i Moskwie. Dostępny będzie także cały szereg opcji personalizacji z przykładami realistycznego sprzętu i broni, tak by gracze mogli dostosować swoje wyposażenie.

ZBT (zamknięte beta testy) pozostaną aktywne i dostępne dla uprawnionych graczy do czasu rozpoczęcia otwartych beta testów, których docelowa data premiery to marzec 2022 roku. Począwszy od OBT (otwarte beta testy), World War 3 stanie się grą free-to-play dającą graczom z całego świata możliwość wkroczenia na pole bitwy bez ograniczeń.

Wiemy, że wielu graczy zakupiło World War 3 we wczesnym dostępie. W ramach podziękowania za niesamowite wsparcie z przyjemnością oferujemy darmowy Pakiet Weterana wszystkim graczom, którzy zakupili grę przed 4 października 2021 roku! Zostanie on dodany bezpośrednio do twojego konta na Steamie i będzie zawierał gwarantowany dostęp do ZBT oraz ekskluzywny sprzęt (dostępny w OBT), który potwierdzi twoje doświadczenie na polu bitwy.

The Farm 51 spędziło ostatni rok na ulepszaniu istniejącej zawartości gry i dodawaniu nowych funkcji. Wydając World War 3, producenci mają na celu zapewnienie graczom niezrównanych wrażeń strzelanki pierwszoosobowej. Udoskonalone strzelanie, animacje i wiele innych ulepszeń, realistyczne mapy, rozbudowany zestaw opcji personalizacji i szeroki wachlarz niesamowicie szczegółowych mundurów – tego wszystkiego będą mogli doświadczyć gracze w ZBT, które zostaną wydane jeszcze w tym roku.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:

Nasze zasoby

Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
piątek, 15 października 2021, 19:42   Jacek112
Ale ta muzyka zupełnie nie pasuje, włączyłem sobie fragment bez dźwięku, nawet mnie zainteresowało, a potem z dźwiękiem i cóż... A sama gra chyba przespała swój moment, BF2042 niezależnie od stanu jest popularniejszy i raczej WW3 nie ma szans.
czwartek, 14 października 2021, 11:47   Hagan22
Brak trybu single? Dziękuję, nie skorzystam.
czwartek, 14 października 2021, 11:02   L3szy
Gazpacho skąd wiesz że to Amerykanin? Ten typ pancerza jest ostatnio modny na bliskim wschodzie z jakiegoś powodu :P
środa, 13 października 2021, 19:39   Gazpacho
Zaraz... polak zabija amerykanina który strzela do rosjan, potem Rosomak rozjeżdża polaków którzy jechali quadem, na koniec rosomaka rozwalają rosjanie których rozwala Abrams który zostaje zniszczony przez amerykanów? To tryb battle royale czy o co chodzi?
środa, 13 października 2021, 19:16   Angrenbor
Zwiastun jest taki sobie

O autorze

hraboll

Podobne newsy

World War 3 czekają poważne zmiany, twórcy chwalą się postępami prac [WIDEO]

News
czwartek, 15 lipca 2021

world-war-3-czekaja-powazne-zmiany-tworcy-chwala-sie-postepami-prac-wideo Czyżby niedoszły polski Battlefield miał dostać od graczy drugą szansę?

Komentarzy:
4

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Zainteresowani wiedzą już zapewne, że nowy Baldur nie będzie miał wiele wspólnego ze starym. Czy fan serii powinien zatem chwycić za Karsomira i z nabożną pieśnią w sercu ruszyć na siedzibę Lariana? A może jednak po 12 miesiącach we wczesnym dostępie udało się stworzyć coś, co przekona niedowiarków?

Komentarzy:
26

Przyniosłam w plecaku trochę Nintendo, trzecią część To the Moon oraz ostatnią grę twórców No Man’s Sky. Smacznego! 

Komentarzy:
2

Jeszcze ciągle się łudzę, że zasnął…

Komentarzy:
4

Przez 17 lat swej historii seria Far Cry zasłynęła między innymi pamiętnymi antagonistami. Przy okazji premiery „szóstki” warto zarówno zapoznać się z brylującym w niej Antónem Castillo, jak i przypomnieć sobie jego barwnych poprzedników ze starszych odsłon.

Komentarzy:
8

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z