Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITKONKURSKonkurs na grafikę gamingową

Ghost piątek, 30 lipca 2021, 13:30 Konkurs

Czy chcesz zobaczyć gadżety z twoją grafiką wyprodukowane przez CD-Action? Jest szansa na współpracę – również stałą!

Ogłaszamy konkurs, w ramach którego możecie przysyłać do nas swoje prace graficzne. Potrwa miesiąc, żebyście mieli czas przygotować dobre jakościowo i przemyślane prace. W odróżnieniu od poprzednich naszych konkursów w tym nie ma limitu zgłoszeń, jednak ze względów zdroworozsądkowych prosimy, abyście się ograniczyli do nie więcej niż 20-30 grafik.

Nadesłane prace powinny być w jakiś sposób związane z grami. Może to być duża grafika na cały przód koszulki, jakiś symbol, pixel art, komiks, model 3D lub inna forma artystyczna. Praca nie musi być związana z CD-Action. Powinno to być po prostu coś, co spodoba się graczom i co sami chcielibyście mieć np. na koszulce albo kubku. Kształt grafiki jest drugorzędny – może być klasyczna forma plakatowa, kwadrat, koło, pasek czy cokolwiek innego, co będzie dobrze wyglądać. Znajdziemy gadżet, do którego najlepiej będzie pasować.

Nagrody

Do niektórych osób zwrócimy się z propozycją odkupienia od nich praw do określonej pracy, żebyśmy mogli umieścić ją na gadżetach. Jeśli autor zaprezentuje nam więcej prac lub podeśle link do portfolio i spodobają nam się jego styl oraz umiejętności, istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy. 

Oprócz tego 10 osobom, które podeślą najlepsze prace, ufundujemy roczne prenumeraty ewydań CD-Action

Warunki

Zgłoszenie konkursowe musi spełniać kilka warunków:

1. Praca musi być od początku do końca własna. Nie można w niej używać znalezionych w internecie zdjęć, innych grafik, screenów czy artów z gier.

2. Prace w żaden sposób nie mogą naruszać praw autorskich innych firm czy osób. Fajne ilustracje z Wiedźminem, Eizo czy inne wzorujące się na konkretnych grach (nawet na prawach karykatury) odpadają.

3. Po trzecie, przesłane prace muszą być grafiką komputerową i spełniać podane niżej wymagania:

Jakość: 300 dpi minimum.
Format plików: .ai, .pdf, .psd, .tif, ewentualnie .jpg w najwyższej rozdzielczości.
Rozdzielczość: wysoka, w przypadków grafik na plakaty lub koszulki - format A3 lub większy.

4. W e-mailu konkursowym należy wysłać podglądy prac w formacie JPG oraz link do miejsca w internecie, z którego możemy pobrać je w pełnej rozdzielczości i bez konieczności jakiejkolwiek rejestracji.

5. Do e-maila należy dołączyć podpisany skan oświadczenia, że osoba wysyłająca zgłoszenie jest autorem pracy i ma wyłączne prawa do niej.

E-maile z podglądami prac i linkami do właściwych plików należy nadsyłać do poniedziałku 30 sierpnia 2021 r. do godziny 23:59 na adres ghost@cdaction.pl z tematem „Konkurs na grafikę gamingową”. Prosimy uczestników, którzy chcą wysłać kilka prac, żeby zrobili to w jednym e-mailu.

Pełny regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Więcej na temat: konkurs, CD-Action,
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 31 sierpnia 2021, 21:36   Brrtek
@Ghost Czy mogę podesłać jeszcze pracę? Myślałem, że to do końca miesiąca, a tutaj zong... I mi smutno teraz bo się napracowałem :/
niedziela, 15 sierpnia 2021, 9:48   Dracorian
Tak apropo, czytając komentarze niektórych osobników. Wy chyba pierwszy raz widzicie, jak wyglądają konkursy graficzne, przecież zawsze trzeba się napracować. Jeśli ja poświęcam dwa tygodnie na zrobienie grafiki, mam świadomość, że mogę nie wygrać i dostać przysłowiową figę z makiem. Zdarza się. A wy macie wąty, że CD Action wykorzystuje uczestników. Jest bardzo fajna opcja wykupienia grafik lub współpracy, jakoś przy innych konkursach, gdzie do wygrania były np gadżety growe, tego nie widziałam.
czwartek, 12 sierpnia 2021, 17:14   geek
Troche sie chyba koledzy zagolopowali @Radyrady666 i @Dezlator Zrezygnujcie z internetow na kilka dni. Obiecuje ze zrobi sie wam lepiej, takie przerwy sa conajmniej zjawiskowe. Powodzenia
środa, 11 sierpnia 2021, 22:06   Spooky Albert
@Ghost Wybacz, że spytam. Myślałem, że rok temu odszedłeś z "CD-A"... Wróciłeś? (Jeśli tak to super!)
wtorek, 10 sierpnia 2021, 9:24   Ghost
tupolew519 - zrób, wyślij i się przekonamy. :)
wtorek, 10 sierpnia 2021, 1:19   tupolew519
niewiem cvzy się nadaję.
sobota, 7 sierpnia 2021, 8:19   Dracorian
Super :)
piątek, 6 sierpnia 2021, 12:14   Ghost
Dracorian - tak. Może być taka praca.
czwartek, 5 sierpnia 2021, 15:05   Dracorian
@Ghost
Teoretycznie może się uda, jeśli się pospieszą, a ja przysiądę do roboty :D
Mam jeszcze pytanie, czy mogę przesłać poglądowo pracę, która poszła na konkurs z innej strony o tematyce growej? Strona z regulaminem konkursu została usunięta, także nie mam jak sprawdzić, czy jest to zgodne z nim.
Najwyżej wrzucę pracę do portfolio i dodam link do niego.
czwartek, 5 sierpnia 2021, 14:04   Ghost
Dracorian - konkurs jest prawie do końca miesiąca, więc może zdążysz? :)

O autorze

Tomasz
Tomasz "Ghost" Matusik
Redaktor CD-Action, główny admin Forum Actionum, redakcyjny admin, redaktor DVD, wymyślacz przecieków
Life is brutal, a admin bardziej - to wymyślone przeze mnie lata temu powiedzonko dobrze oddaje mój charakterek. Z jednej strony staram się pomagać, ale z drugiej lepiej mi na odcisk nie wejść. :)

Podobne newsy

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z