Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Dragon Age 4: Premiera zaplanowana na 2023 rok [PLOTKA]

hraboll piątek, 23 lipca 2021, 20:06 News

Eh, musimy uzbroić się w cierpliwość.

Nowy Dragon Age nie pojawił się na wczorajszym EA Play Live. To dość dziwna, a nawet niepokojąca sytuacja. A wszystko dlatego, że „czwórka” została oficjalnie zapowiedziana w grudniu 2018 roku. Minęło zatem naprawdę sporo czasu, a my w dalszym ciągu nie możemy narzekać na nadmiar ekscytujących publikacji; na przesyt informacyjny.

Wiemy praktycznie tylko tyle, że BioWare, a dokładniej zespół developerskich weteranów tworzy pełnokrwistego erpega. Położono nacisk na fabułę i postacie. Dragon Age 4 nie będzie grą-usługą.

Co warte uwagi, Jeff Grubb donosi, że rzeczony tytuł trafi do sprzedaży dopiero w 2023. Zaś cała kampania marketingowa ruszy w przyszłym roku. Podobno Electronic Arts chce mieć pewność, że najnowsze dzieło ekipy z Edmonton jest gotowe na publiczne pokazy.

Na koniec warto dodać, iż Grubb to dziennikarz serwisu GamesBeat i zarazem ceniony poszukiwacz zakulisowych informacji. Branżowy insider przewidział choćby zapowiedź Dead Space Remake.

Tak w ramach przypomnienia: teaser z końcówki ubiegłego roku...

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
wtorek, 27 lipca 2021, 9:08   Zszywacz
Widać, że garściami czerpią z doświadczeń CDP RED - zarówno z Dzikim Gonem, przy którym Inkwizycja wyglądała jak byle jaki indyk, jak również z doświadczeń z premiery CP2077: lepiej opóźnić premierę o rok, niż mieć kwartał falstartu.
niedziela, 25 lipca 2021, 20:44   Grzegorz89
Ooooo ciuuuuu, to nowy Mass Effect najwcześniej w 2025 O_O. I to przy dobrych wiatrach...
sobota, 24 lipca 2021, 18:44   geek
meh
sobota, 24 lipca 2021, 13:55   Darku22
@lastmanstanding Tak tak, Baldury, kotory, mass effecty, dragon age, neverwintery to takie hack & slashe, możesz już wracać do swojej bańki.
sobota, 24 lipca 2021, 10:52   lastmanstanding
Rpgi biowaru to takie hack & slashe, nawet jedynka to młócenie z jakąś tam historią w tle, której nawet nie pamiętam.
sobota, 24 lipca 2021, 10:47   taz159357
@Shaddon Już śpieszę z odpowiedzią. Pomysł, że część czwarta będzie przypominać inkwizycję bierze się stąd, iż ich ostatnia gra singlowa to prawie kalka trzeciego DA tyle, że w kosmosie. Cały czas miałem to poczucie grając w Andromedę. Dodatkowo, to jest obecny styl tworzenia gier przez bio, ponieważ pracownicy z czasów origins dawno już z firmy odeszli. Nie zdziwię się też, gdy EA znów wymusi na studiu robienie rpg na swoim silniku do fpsów/wyścigów byle grosza zaoszczędzić.
sobota, 24 lipca 2021, 10:11   Shaddon
Skąd w ogóle pomysł, że "czwórka" będzie przypominać Inkwizycję w jakimkolwiek stopniu? To była gra tworzona w zupełnie innych czasach, na szybko i zgodnie z błędną ideą, że już sama otwartość świata jest gwarantem sukcesu. Deweloperzy wiedzą, że dziś to nie przejdzie, a i nie ma wątpliwości, iż DA4 to ostatnia szansa na powrót BioWare do pierwszej ligi.
Co do taktycznej pauzy, to nie robiłbym sobie nadziei. I dobrze - o ile uda się choć raz zaprogramować kompetentną AI towarzyszy.
sobota, 24 lipca 2021, 10:01   kolosmenus
Inkwizycja miała spoko postacie i fabułę, ale cały gameplay tak bardzo leżał że nie byłem w stanie jej skończyć. Po 60h gry robiło mi się niedobrze jak tylko ją odpalałem. Nie wspominając o tym że praktycznie pierwsze 10h to prolog.
sobota, 24 lipca 2021, 0:04   _SetH_
Przy jedynce bawiłem się świetnie, dwójka była budżetowa, ale miała fajną historię. Inkwizycja była tak przeokropnie nudna i źle zaprojektowana, że mam gdzieś kolejne części, bo jakoś nie wieżę, że porzucą obrany kierunek.
piątek, 23 lipca 2021, 22:35   TheFrediPL
Chciałbym by czwórka była jak jedynka, z fajnym rozwojem postaci, i bardziej rpgowy niż ten singlemmorpg jakim Inkwizycja była.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Na miesiąc przed planowaną premierą miałem okazję zejść do komnat starożytnej świątyni pamiętającej czasy imperium Akadu. Jak wypada trzeci odcinek antologii The Dark Pictures?

Komentarzy:
2

Bez klikaczy nie ma kołaczy.

Komentarzy:
4

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z