Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Warhammer 40,000: Darktide – Twórcy opowiadają o fabule gry [WIDEO]

hraboll piątek, 4 czerwca 2021, 16:05 News

Jedna z ciekawszych premier bieżącego roku?

W ramach Warhammer Skulls Showcase otrzymaliśmy nieco nowych informacji o projekcie Darktide. Przypomnę, że Fatshark Games (cykl Warhammer: Vermintide) zaproponuje graczom emocjonującą przygodę, która będzie naznaczona brutalnością i wieloma wyzwaniami. Mistrzowie kooperacyjnego działania zmierzą się z hordami nieustępliwych wrogów. Krwawa jatka zostanie okraszona – podobno nielichą – fabułą. Oto garść oficjalnych szczegółów:

Ogłosiliśmy dziś, że nad scenariuszem gry Warhammer 40,000: Darktide pracuje renomowany pisarz wydawnictwa Black Library, Dan Abnett! Sławę w kręgach Warhammera przyniosły Abnettowi bestsellerowe powieści osadzone w uniwersum Warhammer 40,000. Jesteśmy zachwyceni, że możemy z nim współpracować.

Darktide skupia się na ludzkości w świecie Warhammer 40,000 i nie wyobrażamy sobie lepszego pisarza do realizacji tej wizji – wiele dzieł Dana, od książek o Eisenhornie po serię Gaunt's Ghosts, posłużyło jako inspiracja do gry. Poprosiliśmy Dana, aby opowiedział nieco o sobie, o jego pracy i wkładzie w rozwój Warhammer 40,000: Darktide.

Warhammer 40 000: Darktide trafi na pecety i Xboksa Series X/S w 2021.

Na marginesie dodam, że inne dzieło szwedzkiego developera - czyli Warhammer: Vermintide 2 – otrzymało wczoraj dodatkową zawartość. Chodzi o nowe drzewko umiejętności dla Kerillian.

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 5 czerwca 2021, 13:55   Iketso
To nie przypadkiem Vermintide 3?
piątek, 4 czerwca 2021, 19:34   Skavrox
Zgadzam się z Tobą.
piątek, 4 czerwca 2021, 16:55   Gavriel6
To fajnie, ale: 1. pokażcie w końcu gameplay 2. Jak plan rozwoju i DLC-ów ma być taki jak w Vermintide 2, to z miejsca podziękuję, bo większość z tych DLC-ów to jest skok na kasę, a gateowany content dzieli graczy i nawet fanatycy tej gry, po kroju milkandcookiestw wypowiadali się nagatywnie o kierunku Vermintide-a 2.

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

Czyli urlop, na którym właśnie jestem. Całe 40 minut od domu! 

Komentarzy:
5

„Wyszeptałam słowa, które kowale wypowiadają w kierunku żelaza; które mordercy wypowiadają w kierunku swoich ofiar; które ogień wypowiada w kierunku tego, co je karmi. Tylko ja wiem, czego dokonałam, ale ukształtowało to moją ścieżkę”.

Komentarzy:
7

W odcinku z tego tygodnia odnajdą się przede wszystkim entuzjaści grania we dwoje. A także ci, którzy mają ochotę rzucić wszystko i uciec do lasu.

Komentarzy:
2

To samo co każdego dnia, Pinky. Pijemy wino i mścimy się na ludzkości.

Komentarzy:
7

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z