Logowanie do CD-ACTION

Zamknij [X]
Załóż sobieNie masz konta?

Co daje konto w serwisie cdaction.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

HITRustler: Średniowieczne GTA zadebiutuje już niedługo. Z tej okazji twórcy publikują zwiastun z aktorami [WIDEO]

Witold wtorek, 19 stycznia 2021, 8:36 News

Grand Theft Horse w nazwie nie wzięło się znikąd.

Warszawskie Jutsu Games nie kryło swoich inspiracji nawet przez sekundę, od pierwszej chwili reklamując swoją grę jako „GTA w średniowieczu”. Oczywiście chodzi o klasyczne dwuwymiarowe Grand Theft Auto, do którego nawiązywanie porusza w duszach nieco starszych graczy nostalgiczne struny.

Rustlera możemy wypróbowywać zresztą już od wielu miesięcy, ale jedynie za sprawą wersji dem... A, przepraszam – za sprawą prologu. Dalsze etapy mogliśmy zaś poznać tylko z perspektywy widza, dzięki kilkuminutowym gameplayom. Niedługo nareszcie jednak się to zmieni.

Twórcy ogłosili, że Rustler zadebiutuje na Steamie we wczesnym dostępie 18 lutego. Z tej okazji sprezentowano nam zwiastun z żywymi aktorami (na które ewidentnie zapanowała ostatnio w Polsce moda).

Dodaj komentarz ν
Podziel się:
Wasze komentarze, opinie, uwagi
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy. Zaloguj się lub Załóż konto
sobota, 23 stycznia 2021, 22:31   23OO23
Byloby genialnie gdyby walneli tutaj Johnny'ego Sinn'a. Mimo wszystko ma doswiadczenie w graniu - od sprzatacza po mechanika, na doktorach nie konczac.
wtorek, 19 stycznia 2021, 17:39   ArekJakub
Symulator koniokrada? Tego (chyba) jeszcze w tej branży nie było.
wtorek, 19 stycznia 2021, 13:40   HarryMartin
Zupełnie jak intro do GTA2 XD Szacun!!!!

Najczęściej czytane

Najczęściej komentowane

Artykuły

W jednej z nich rośnie szyja, w drugiej nos, a w trzeciej serce.

Komentarzy:
3

Karol Kopańko, autor książki „Polski e-sport”, prezentuje w bardzo obszernym artykule sylwetkę Marcina „Jankosa” Jankowskiego – utalentowanego i utytułowanego zawodowego gracza w League of Legends.

Komentarzy:
1

God of War na PS5 jest dokładnie tym, czego mogliśmy oczekiwać po jednej z najwybitniejszych gier poprzedniej generacji – najlepszym doświadczeniem, jakie obecnie może zaoferować nowa konsola Sony.

Komentarzy:
10

Galerie zdjęć

Gry A-Z

Wyszukaj: Szukaj
0 - 9 A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R S T
U V W X Y Z